My StepDaddy | Tomlinson

My StepDaddy | Tomlinson

37.6K Reads 875 Votes 4 Part Story
Bayan Arabella Jepsen By BadQueenx Updated Nov 26

''A-Ama Lou-'' 

''Ssh! Bu aramızda kalacak, küçük!'' dedi ve kendini bana bastırdı. O benim üvey babamdı ve az önce annemi becerdiğine emindim. Ah annem.. Ne kadarda saftı. 

''Hayır, sen benim üvey babamsın. Olmaz. İzin veremem. Beni becermene izin veremem.'' dediğimde, sırıttı. Vücudumu büyük bir açlıkla süzmesi beni iğrendiriyordu. O benden 6 yaş büyüktü. Annemden ise, 20 yaş küçüktü. Ama annem ilk görüşte aşk demişti.. Tabi ya, aşk! 

''Şimdi kulağını aç ve beni iyi dinle, ufaklık. Ben senin üvey baban değilim, en azından baş başayken. Seni düzerken, senden izin almadım, almam. Bundan sonra sen sadece benimsin. Şimdi, sil o göz yaşlarını ve çıkar üstündekileri. Zevk almaya bak tatlım, yoksa çok fazla acı çekersin, sana kıymak istemem.'' deyip kendini bana daha çok bastırdı. 

Kalçamı sıkıp, gözlerini sımsıkı kapattı ve inledi. Bundan zevk almak yerine utanç duyuyordum. Annem yukarıda uyurken, üvey babam Louis Tomlinson, benden zevk almaya çalışıyordu. Bu iğrençti. 

''Ha bu arada, bana karşı koymaya kalkarsan, annen seyahate çıktığında, seni bodrumdaki buzluğa kilitlerim Nora. Ve eğer, bir kişiye dahi aramızdaki ateşli anıları anlatırsan, rehabilitasyona yatmanı sağlarım, anlaşıldı mı? Orada da benden kurtulduğunu sanma güzelim, her gün seni becermeye gelirim. Şimdi annen uyanmadan, şu işi bitirelim, bebeğim.'' 

Uyarı; Cinsel içerik, +18 sahne vb. bulundurmaktadır.  Eğer ki +18 sahneleri kaldıramayacaksanız, yavaşça sekmeyi kapatınız. Ağır ithamlarınızla ve saçma yorumlarınızla diğer okuyucuları rahatsız etmeyiniz. 

''Sex With..'' serisi, ilk kitap.

Hayran Kurgu #26

23.02.2015 (18.01.2015 eski tarih, sad story bro)

EzgiDuer EzgiDuer Sep 16
Aslinda pek hoslanmasamda kurgularına bayılıyorum yazar nasıl kapatiyim ..
"Sakin ol ve sekmeyi kapat pis kezban" der gibi ahhahahsdgsj
Millet burada bir film geldi aklıma önereyim sizede adï "bir genç kızın gizli defteri" idi sanirim.
shakeforgod shakeforgod Jul 05, 2015
ya bizim salak louis' in bunları yaptığını düşünemiyorum cndnjd
Eyiiff Eyiiff Mar 15, 2015
gdhsjksksk yb nerede ayol . evleneceğim kişinin birtek kafasını gördüm .
Eyiiff Eyiiff Mar 09, 2015
@sealack lütfen sulamayalım birdahaki bölüme kız isteme var lütfen !!!!