Poza kontrolą [Kuroko no Basket]

Poza kontrolą [Kuroko no Basket]

27.3K Reads 2.4K Votes 61 Part Story
Amaterasu By zUaAmaterasu Completed

(...) marzenia, za którymi gonimy, i rzeczywistość, która podąża za nami, są jak linie równoległe - nigdy się nie spotkają.
Poza kontrolą
Fandom: Kuroko no Basket
Liczba stron: 567
Liczba rozdziałów: 52
Data rozpoczęcia: 26 lutego 2015 roku
Data zakończenia : 28 lutego 2019 roku
Sądziła kiedyś, że upadek nigdy jej nie będzie dotyczył. Od dziecka miała wszystko, co sobie zażyczyła; każda jej zachcianka była natychmiastowo spełniana bez jakiegokolwiek mrugnięcia okiem czy pomruku zadowolenia. Była dziedziczką absolutu, którą nauczono celować w zwycięstwo.
Aż poznała, czym jest boleśnie groteskowy upadek. W obu znaczeniach tego słowa.
Hanamiya Michiru jest pozornie normalną nastolatką. Pozornie, bo normalne nastolatki nie mieszkają pod jednym dachem z sadystycznymi kuzynami; nie pochodzą z bogatych rodzin z tradycjami; nie wydają swoich opowiadań, utrzymując się z tego przy okazji i nie drżą w obawie przed dotykiem. Hanamiya Michiru nie spełnia żadnego z podanych warunków, co czyni z niej idealnie odchodzący od konwenansów przykład uczennicy pierwszej klasy liceum. Udawanie zwykłej dziewczyny wychodzi jednak bohaterce całkiem nieźle, aż do pewnego spotkania, które rozdrapało stare, jeszcze niezabliźnione rany. A wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że przeznaczenie chce, by Hanamiya Michiru ponownie przeżyła koszmar przeszłości. Tym razem na jawie.