Rozdílně stejní [Dokončené]

Rozdílně stejní [Dokončené]

298K Reads 19.7K Votes 46 Part Story
Nancy357 By Nancy357 Completed

,,Nikdy jsem si nemyslela, že to dopadne takhle."

Jmenuji se Katrin. Je mi 15 let a jsem hrozně stydlivá, citlivá a nesmělá. Nerada se seznamuji, ale rodiče se rozhodli, že se budeme stěhovat. Táta si našel novou práci ve městě a tak jsme museli.
Do nové školy jsem se ani trochu netěšila a měla jsem důvod. Z nové školy se stala noční můra. Každý den probrečím, straší mě noční můry, bojím se zítřka a nechci tu být. Moji spolužáci mě nenávidí. Vím to, až moc dobře. Možná se to někdy změní a nebo taky ne. Všichni jsou proti mně a nevím, jestli se to změní a už je mi to jedno. Třeba svůj názor někdy změním, ale to by se musel stát zázrak a já na tak velká zázraky nevěřím.


Jsem Lukáš a chodím do deváté třídy. Jsem jeden z nejoblíbenějších kluků na škole a nehodlám to změnit. Všechny holky mě chtějí, ale já o ně nestojím. Na naší škole jsou samé malé a namyšlené kačenky se kterými si chvíli hraju a pak mě přestanou zajímat. Ještě jsem s žádnou, ale ,,nechodil". Jen pozlobit a nechat být.
Začala mě, ale zajímat ta nová holka. Vypadá jako snadný terč a stálo by za to jí něco provést. Přeci jen je nová a nezná mě, takže pro mě začíná nová hra. Jen by to chtělo vymyslet nějaký plán. Ale mám být na ní zlý od začátku, nebo si s ní mám hrát a pak jí odkopnout a být zlý až potom? Co když nevyjde ani jedno?

lunadragonova lunadragonova Mar 07, 2016
Promiň že tomu nerozumím ale pro mě je líčení španělská vesnice😔
NaivneBrutalniUmelci NaivneBrutalniUmelci Jan 19, 2016
sorry ale je to naprosto bez nápadu...takových story už sem viděla mraky. totálně neoriginální :D
_Cathe_Rine_99 _Cathe_Rine_99 Jan 09, 2016
Asi tak...Já chtěla výnovou barvu..a máma hned že je to moc tmavé -.- ..
padla_veronika padla_veronika Dec 12, 2015
Je to super! ☺ jen mně štve, že to máš v budoucím čase a na nazačátku je, že "vypráví" co se stalo, ale máš to fakt úžasný :)
MadamKlein MadamKlein Oct 19, 2015
Moc se mi to líbí!:) Katrin mi připomíná sebe. Jsem taky taková stydlivá a tichá. Moc povedený, máš ode mě hvězdičku. :)
strange_zabel strange_zabel Jul 24, 2015
Asi už to nebudu komentovat. :D Nejspíš vypadam jako stalker no... :D