HİLAF

HİLAF

452K Reads 27.4K Votes 60 Part Story
Ece Ateş By melorinn Updated Aug 28

Ablasının ölümünden kendini sorumlu tutan Nil, bir gün eski evlerinde ki odalarında bir günlük bulur. Son sayfalarında maddeler halinde yazılmış liste dikkatini çektiğinde ise ablasının ölmeden önce yapacaklarının yazılı olduğunu anlar. Vicdanını biraz olsun rahatlatmak ve ablasına olan borcunu bu şekilde ödemek isteyen Nil, ablasının yerine bu listeyi tamamlamak için yola koyulur. Fakat bilmediği sırlar, maddeler ilerledikçe ve hayatına giren yeni insanlar çoğaldıkça ortaya çıkmaya başlar. Çıktığı bu yolda aşkı, dostlukları ve acıyı tadan Nil'in, karşısına çıkan zorlukları yeniş hikayesi... 
Peki ya her şeyi başlatan olay, ablasının ölümü gerçekten bir kaza mıydı?

-Kanla örtülmüş sırların üzerini açmaya cesaretin var mı?-

alynkc alynkc May 01
Kurgu mükemmel! Yazım tarzını da oldukça sevdim. Umarım hikayen hak ettiği yerlere ulaşır.
selin- selin- Aug 03
Gerçekten olayın içinde hissettiren,gizemli ve ilginç bir kurgu olmuş.Eminim ki,bütün içindekileri tüm doğallıyla bu satırlara aktarmışsın. Ellerine ve emeklerine sağlık..
_bloodtears _bloodtears Jun 29
Biraz bencilce olabilir ama benim hayallerimi başkasını yapması benim hem sinirimi bozar hemde kıskanmama yol açar. Yani ablası için bunu yapıyor ve ablasının yapamadığı şeyleri gerçekleştiriyor. Ve bunu yapınca içi azda olsa rahatlıcak ama benim rahatlamazdı.
lossesRose lossesRose Jul 06
Güzel bi konu birbirini tamamlıyan kardeşleri severim ama sanki bu biraz farklı...
mguzey mguzey Sep 01
Hadi bismillah süper başladı heyecanla devam edeceğim :) emeğine sağlık
osman232323 osman232323 Nov 12
Eski halini bilmiyorum ama gercekten ben daha ilk bolumden cok etkilendim.Kurgun mukemmel ve otesi.Wattpad de okunmaya deger bi kitap.Basarilarinin devamini diliyorum.:)