NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Bad Boy from Bradford

Bad Boy from Bradford

94.2K Reads 5.2K Votes 48 Part Story
Julka By xblaack Updated Nov 18, 2016

W TRAKCIE ZARÓWNO PISANIA JAK I POPRAWY!! 
(poprawki obecnie trwają na etapie 15/16 rozdziału z powodu ilości błędów w fanfiction)

Skyler Jonson - sama przeciwko całemu światu, może liczyć tylko na siebie. Pochodzi z ciemnej dzielnicy, nie liczy w swoim życiu na żaden cud, który by coś zmienił. Żyje każdym dniem, a gdy dni stają się ciężkie kolejnymi godzinami, gdy to nie wystarcza, skupia się na pojedynczych minutach. Jest zarozumiała i pewna siebie. 

Zayn Malik - współpracuje z ludźmi z całego świata, jest biznesmenem oraz jednym z najbogatszych Brytyjczyków. Wychowywał się w luksusie, a jego obecne życie to "raj na Ziemi". Cieszy się każdym dniem, bo może z nich korzystać na 110%. W dodatku jest nieziemsko przystojny. Ale czy to nie jedynie pozory? Czy ICH życie naprawdę jest tak proste i piękne? 

Czy gdy Skyler i Zayn spotkają się po raz pierwszy, zostaną szczęśliwą, zakochaną w sobie parą, czy może zaczną siebie nienawidzić i żałować, że kiedykolwiek ich drogi się zeszły? 
Odpowiedzi na te i wszystkie inne pytania tylko w fanfiction "Bad Boy from Bradford"!

Życzę miłej lektury! ❤️ - Black.xx

To fanfiction (tzw. """18+""") zawiera wulgarne sformułowania, erotyczne oraz również wulgarne sceny, mogące urazić część czytelników, dlatego czytasz z własnych chęci oraz na swoją odpowiedzialność.
Wszelkie prawa (m.in. do kopiowania, udostępniania, publikowania na innych źródłach) są zastrzeżone i nie wyrażam na nie zgody.

No comments listed yet.