NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
My Uncle | Styles

My Uncle | Styles

181K Reads 9.4K Votes 34 Part Story
Bayan Arabella Jepsen By BadQueenx Updated 3 days ago

''Ama Harry, sen 38 yaşındasın. B-Bu nasıl mümkün olabilir? Ben henüz 20 yaşımdayım ve.. Ve babam duyarsa, seni mahveder. Sen onun en yakın arkadaşısın?'' dediğimde, dolu gözlerini benden saklamadı.

''Ben seni hep sevdim ve büyümeni bekledim. Bu yüzden Louis'nin ne dediği umurumda bile değil. Sadece bana gülümsesen, tüm bu gazaba katlanabilirim. Seni 18 yıldır bekliyorum.''

Bu nasıl mümkün olabilirdi ki.. Ben onu her zaman amcam veya ağabeyim olarak görmüştüm. Üstelik 21 yıldır babamın en yakın arkadaşıydı.

''A-Ama..'' dediğimde, parmağını dudağımın üstüne koydu. Bu hareketi beni heyecanlandırmıştı ama belli etmemeye çalıştım.

''Beni sevmeme nedenin ne? Aramızda 18 yaş var, babanın 21 yıldır en yakın arkadaşıyım, beni hep amcan olarak gördün.. Bunlar, değil mi? Ama olaya bir de benim açımdan bak.'' deyip, titrek bir nefes aldı.

''Küçük bir çocuğa aşık olmanın verdiği acıyla baş etmeye çalıştım. Üstelik en yakın arkadaşımın çocuğuna. Unutmaya çalıştım ama bana ne zaman gülümsesen, sarılsan, hep içimde bir şeyler koptu. Yapamadım. Büyümeni bekledim. Aşkın ne olduğunu anladığında, belki o da beni sever dedim. Ama..'' dedikten sonra, ağlamamak için yere doğru bir nefes bıraktı.

''Beni asla sevmeyeceksin, değil mi?''

''Hayır, hayır..'' dedim telaşla, bana öyle bakarken ne diyebilirdim ki en fazla..

''Beni hep böyle seveceksen, seni sevebilirim.'' dediğimde, yüzünde çocuksu bir heyecan belirdi.
''Severim, hep sevdim. 18 yıldır seviyorum ve sonsuza kadar severim.''

Ve dudaklarımızı birbirine mühürledi. Her ne kadar hata yaptığımı düşünsemde, vaz geçmem imkansızdı. Ona çoktan kalbimi kaptırmıştım. Sanırım gece boyunca, babamın değimiyle biraz yaramazlık yapmak zorunda kalmıştım.

''Sex With..'' serisi, ikinci kitap.

Hayran Kurgu #20

01.03.2015

@yaklasangolge ve @queensel1D için *-*

EdaBall5 EdaBall5 Oct 30, 2016
ahh ne rapor mu etmişler aaaa vururum onları off ya koca kafalılar
Stypayhorlikson5SoS Stypayhorlikson5SoS Oct 31, 2016
Kiskanclik ve cekememezlik bu olsa gerek salaklar her neyse sabirsizlikla bekliyorum bolumleri yazmani cidden favori hikayelerimden biri ve suan cok mutlu oldum shshdhdh 😍
- - Feb 07, 2016
Ya bu kızın her cümlesine her yazışına hayranım be *-*
Malikslaughter Malikslaughter Mar 19, 2015
her iki hikayede benim kütüphanemdede duruyor başkası ss alıp atıyormuş fakat ihyiyacın olursa bende burdayım:)bu arada yeniden yazmana çok sevindim
larates13 larates13 Mar 11, 2015
o şikayet edenin ismini ver bana doverim onu hikâyenin süperdi yaaa :( ;(
EceeC_BDL EceeC_BDL Mar 09, 2015
@BadQueenx niye kızdın ki şimdi? :( o istedi bende geri çevirmek istemedim :/ pekala, özür dilerim