NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
AŞK KIRMIZIM(TESLİMİYET SERİSİ 2)

AŞK KIRMIZIM(TESLİMİYET SERİSİ 2)

166K Reads 5.2K Votes 51 Part Story
ezradefne By ezradefne Updated Jan 24

Hülya! Sana bazı şartlarım olduğunu söyledim."
   Hülya kulaklarına inanamamıştı. Ercan'ın sırf bir inat uğruna bu anı mahvetmeye çalışmasını aklı almıyordu. Ona hiçbir şey söylemedi. Çünkü bakışlarının hayal kırıklığını yansıtmada yeterli olacağını umuyordu. Dizleri üzerine oturup arkasından neler geleceğini merakla bekledi. 
   Ercan da tıpkı onun gibi dizlerinin üzerine çöktü ve kızın o an hüzün barındıran güzel yüzünü şefkatle avuçlarının arasına aldı.
   "Sana dokunmama izin verdiğin gibi seni sevmeme de izin vereceksin. Çünkü ben seni mümkün olan her şekilde sevmek istiyorum Hülya. Bedenimle, kalbimle ve ruhumla..."
   Genç kız bu cümle karşısında donakalmıştı. Onu terk ettiği için azarlanacağını zannederken böyle bir şeyi hiç beklemiyordu. Az evvel şehvet ateşine teslim olmuş yüreği bu defa çok farklı bir his yüzünden alev almıştı. Koşulsuz sevgi... Bu adam nasıl biriydi! Beraber olmalarının şartını bile yalnızca Hülya'nın mutluluğu üzerine kurmuştu. Üstelik bunu başarmıştı da... Hülya mutluluk yaşlarının göz kapaklarını zorladığını hissedebiliyordu. Bu denli sevilmeye alışkın değildi ki o. Ağlamak istiyordu. Hissettiği şey çok uzun zamandır sevgi görmediği için küçülen yüreğine sığmayacak kadar büyüktü. Bir şekilde dışarı atmalıydı onu. 
   "Ercan... Ama ben... Senin canını acıttım."
   Ercan kızın yanaklarını örten saçlarını bir yanda toplayarak onun süt beyazı boynunu ortaya çıkardı. Arkasından da dudaklarını oraya bastırdı. Fısıltı halindeki cümleleri artık belli belirsizdi.
   "Hiçbir şey sensizlik kadar yakamaz canımı. O yüzden bir daha asla beni kendinden uzaklaştırmaya çalışma! Gitmemi söyleme bana."

sedefsezer167 sedefsezer167 Jan 09, 2016
Yuh! Kızım o Derya'nındı lan. Ama Aşkım Sende'deki durumu aydınlatman iyi olmuş canım :)
delilikozgurluktur delilikozgurluktur Feb 25, 2015
ay resmen mete :O ben ercan diye düşündüm yaa :O şoktayım şuan
ezradefne ezradefne Feb 24, 2015
@vahideberber ne kadar uzun ne kadar guzel bir yorumdur bu;) bn bu gazla 15 hikaye birden yazarim gizemli takılıyorum azıcık ve biraz sabir diyorum:))))
vahideberber vahideberber Feb 24, 2015
yaaa ters köşe süper olmuş harika ben sonunda ercan bekliyorum mete çıkıyoo bide ne geldi bu kızın başına anlamadim baştan beri anlattigi ercanmıydı başka biri mi?
vahideberber vahideberber Feb 21, 2015
İlk başlangıçta bana ithaf ettiğin için çok teşekkür ederim:))Umarım uğurlu gelir:))
vahideberber vahideberber Feb 19, 2015
Hayılısı olsun yazarım:))Tanıtım harika ötesi olmuşş:))Favori çiftimin de hikayesi yazılıyorrr sonunda:)))