NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Gra o śmierć i życie...

Gra o śmierć i życie...

249K Reads 22K Votes 104 Part Story
"Game over" By Juno_killer Completed

Czy wiadome jest kiedy jesteśmy dla kogoś najważniejsi? Czy można wybaczyć komuś ból jakiego doświadczyliśmy?To nie ta­kie  pros­te spoj­rzeć, gdy za spoj­rze­niem jest ból. Czas leczy wszys­tko , wszys­tko oprócz prawdy. Ali przeżyła w życiu tak dużo a życie przypomina jej że to dopiero początek. Jednak przyjaźń z mordercą pokazuje jej, że jest dla kogoś ważna. Czy miłość dwóch bardzo niebezpiecznych osób przetrwa? Czy zamieni się ona w wielką grę w której tylko jedno ujdzie z życiem? pozostaję tylko jedno pytanie..."to jak....zaczynamy przedstawienie?"

------

Dziękuję @Wekuso za zrobienie mi okładki *-* jest boooskaaaa

czytamyy czytamyy Jun 17, 2016
Opowiadanie nawet nawet. Interpunkcja i ortografia to jakaś masakra o wiele lepiej czyta się gdy nie ma błędów
ZuzixGrudzix ZuzixGrudzix Dec 19, 2015
Ortografia i interpunkcja [*] nie zauważyłam chociażby jednego przecinka
Brayala Brayala Oct 01, 2015
Podobne np Jeff podzyna swojej matce gardło a Alicja robi to samo ale z inna ofiarą (kolega itp) sr. za ort jak są. :/
- - Sep 19, 2015
Z tego co wiem,to Jeff zabił swych rodziców i to było jego pierwsze morderstwo. A Alicja mówiła coś o swojej matce, co oznacza, że ją ma. Więc jak mogą być podobne? Albo  coś źle zrozumiałam.
buszmenka buszmenka Aug 30, 2015
Jeśli już bierzesz się za pisanie,  to używaj słownika. Fabuła może i by mnie wciągła dalej, ale błędy ortograficzne i interpunkcyjne aż bolą.  w dobie słowników elektronicznych nie widzę wymówki dla takiego pisania.
GromStormrage GromStormrage Jul 31, 2015
Może pisze to troche po czasie ale myślałem ,że rurki są no.. obrobine obcisłe a ona wyjęła z obu kieszeni pistolety, ok w dresach jakiś mały glock by się zmieścił ale nie w rurkach c: a tak mimo błędów nie jest tragicznie.