Unbroken | Andy Biersack (zakończone)

Unbroken | Andy Biersack (zakończone)

79.1K Reads 7K Votes 26 Part Story
DeadSoul By Sasek_Blog Completed

Czułeś się kiedyś tak, jakbyś zaraz miał upaść i już nigdy nie powstać? Jakby cały świat był przeciwko tobie? Cały, ogromny świat składający się z miliardów ludzi i zwierząt przeciwko tobie. Jednej, bezbronnej, wychudzonej dziewczynie ze zniszczonym życiem. Nic niewartym. 


A może nie tylko świat? Twój los też nie był najmilszy. Zabierał ci wszystko. A zaczął od rzeczy najbardziej potrzebnych do normalnego funkcjonowania. Niszcząc spokój, który nosiłaś w sobie przez tyle lat. O który walczyłaś. Z którym nie chciałaś się rozstać. Nie w tak młodym wieku. Przecież było dobrze. Nie idealnie, bo to niemożliwe. Życie nie jest idealne.


Wyobrażasz to sobie? Świat i los zabiera ci wszystko i zrównuje to z ziemią. Jesteś już nikim. Wrakiem człowieka. Nie poznajesz siebie nawet w lustrze. Jeszcze przed zakończeniem szkoły byłaś inna. Potrafiłaś cieszyć się tym, co masz. Na twej twarzy gościł uśmiech. Tęskniłaś za nim. Za tą drobną oznaką radości i szczęścia. Tyle już przeszłaś, więc czemu nada...

Sasek_Blog Sasek_Blog Oct 13
@melanienis ale spokojnie :o to jest tylko opowiadanie, to co myśli wykreowana przeze mnie postać.... nie każę nikomu nawracać jej w komentarzach ani nic. Oczywiście nie mam nic do tego, że wyrazilaś swoje zdanie na ten temat, ale pamiętajmy że to nadal tylko opowiadanie :D
Doom1n1ka Doom1n1ka Aug 19
Omg tak czytam i myślę że w sumie tru czytam a tu o tej babci.. wszystko się zgadza.
mrsJaackson mrsJaackson Feb 11
Piękne opowiadanie <3 Trochę krótkie i żal było je kończyć bo jest świetne :D
Wow... Tylko tyle... Już teraz przybliżyłaś historię głównej bohaterki, jednak zbyt wiele o niej nie zdradzając. To się ceni, bo nawet ci najbardziej znani autorzy nie zawsze to potrafią, więc masz moje pełne gratulacje.
SpaceIsGood SpaceIsGood Aug 11
Bóg jest, tylko ma ludzi w dupie. I nigdy nie było inaczej;)
Wy nie rozumiecie. Bóg jest wtedy kiedy jest najbardziej potrzebny. A to, że babcia umarła to kolej rzeczy.