Unbroken | Andy Biersack (zakończone)

Unbroken | Andy Biersack (zakończone)

112K Reads 9.7K Votes 26 Part Story
Lady in Black By ihaveadeadsoul Completed

Czułeś się kiedyś tak, jakbyś zaraz miał upaść i już nigdy nie powstać? Jakby cały świat był przeciwko tobie? Cały, ogromny świat składający się z miliardów ludzi i zwierząt przeciwko tobie. Jednej, bezbronnej, wychudzonej dziewczynie ze zniszczonym życiem. Nic niewartym. 


A może nie tylko świat? Twój los też nie był najmilszy. Zabierał ci wszystko. A zaczął od rzeczy najbardziej potrzebnych do normalnego funkcjonowania. Niszcząc spokój, który nosiłaś w sobie przez tyle lat. O który walczyłaś. Z którym nie chciałaś się rozstać. Nie w tak młodym wieku. Przecież było dobrze. Nie idealnie, bo to niemożliwe. Życie nie jest idealne.


Wyobrażasz to sobie? Świat i los zabiera ci wszystko i zrównuje to z ziemią. Jesteś już nikim. Wrakiem człowieka. Nie poznajesz siebie nawet w lustrze. Jeszcze przed zakończeniem szkoły byłaś inna. Potrafiłaś cieszyć się tym, co masz. Na twej twarzy gościł uśmiech. Tęskniłaś za nim. Za tą drobną oznaką radości i szczęścia. Tyle już przeszłaś, więc czemu nada...

  • andy
  • andybiersack
  • biersack
  • blackveilbrides
  • bvb
  • fanfiction
ihaveadeadsoul ihaveadeadsoul Oct 13, 2016
@melanienis ale spokojnie :o to jest tylko opowiadanie, to co myśli wykreowana przeze mnie postać.... nie każę nikomu nawracać jej w komentarzach ani nic. Oczywiście nie mam nic do tego, że wyrazilaś swoje zdanie na ten temat, ale pamiętajmy że to nadal tylko opowiadanie :D
Doom1n1ka Doom1n1ka Aug 19, 2016
Omg tak czytam i myślę że w sumie tru czytam a tu o tej babci.. wszystko się zgadza.
mrsJaackson mrsJaackson Feb 11, 2016
Piękne opowiadanie <3 Trochę krótkie i żal było je kończyć bo jest świetne :D
fuckin_fangirl fuckin_fangirl Jun 14, 2016
Wow... Tylko tyle... Już teraz przybliżyłaś historię głównej bohaterki, jednak zbyt wiele o niej nie zdradzając. To się ceni, bo nawet ci najbardziej znani autorzy nie zawsze to potrafią, więc masz moje pełne gratulacje.
SpaceIsGood SpaceIsGood Aug 11, 2016
Bóg jest, tylko ma ludzi w dupie. I nigdy nie było inaczej;)
HappySadGirl07 HappySadGirl07 Aug 09, 2016
Wy nie rozumiecie. Bóg jest wtedy kiedy jest najbardziej potrzebny. A to, że babcia umarła to kolej rzeczy.