Tell me your story, Stiles.

Tell me your story, Stiles.

258K Reads 16.8K Votes 50 Part Story
Imaginacja By Imaginacja_ Completed

Historia utalentowanego wokalnie chłopaka, który nie potrafi uciec od problemów. Próbuje, ale jedynie pogrąża się bardziej. To nie tak, że pewne wydarzenie w jego życiu wszystko zniszczyło. Poznajemy jedynie fragment jego życia. Jak silna może być psychika nastolatka?
Usiłując zapomnieć o otaczającym go świecie skupia swoją uwagę na niepoprawnym związku z żonatym mężczyzną. Nietolerancyjni rówieśnicy jedynie popychają go w kierunku nieprzemyślanych decyzji. Poznaj życie takie, jakiego doświadczyć zdecydowanie nie chcesz.
„Nawet, gdy upadniemy zawsze miejmy siłę i wolę na to by się podnieść i iść z uniesioną głową dalej ku przestrodze... "A jak wiele razy on będzie musiał wstawać? 
Poznaj historię Stilesa.
══◊══
ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=vTfIXE8A6yg&feature=youtu.be

A_Jaskolka A_Jaskolka Jun 23
Fajnie piszesz, ale nie podoba mi się, ze bohater od razu ma ochotę rzucić się na pierwszego lepszego fana. W realu wyglada to, hmm, odrobine inaczej.
samobujstwo samobujstwo Sep 04, 2016
Zakochałam się w tym opowiadaniu i postanowiłam do niego wrócić. Może ktoś wie jak nazywa się ta piosenka na samym końcu w zwiastunie?
Twoja opowieść jest najlepszą, jaką do tej pory spotkałam na wattpadzie, naprawdę gratuluję i życzę powodzenia w dalszym rozwoju!❤
MetalCore43 MetalCore43 Aug 09, 2015
W KOŃCU ZABRAŁAM SIĘ IMCIA ZA CZYTANIE :D Wiesz dobrze, że ja to zdecydowanie te klimaty dlatego już mi się podoba <3 Idę dalej, a znając mnie zdążę przeczytać to jeszcze dziś w nocy XD
larrysq larrysq May 28, 2015
muszę to napisać, ale nie wiem gdzie, więc napiszę to tu. Obejrzałam zwiastun i no nie wiem co powiedzieć, jedno wielkie WOW.
               Idę czytać słońce x
Mblackmore17 Mblackmore17 Mar 18, 2015
Zapowiada się dobrze :> 
               Już lecimy do kolejnego działu ! :D