HELYA #Wattys2016

HELYA #Wattys2016

104K Reads 6.1K Votes 44 Part Story
cumlesizyazar By cumlesizyazar Completed

Mezarlığın uzun taşlı yolunda yürürken çıkış kapısında gördüğüm manzara içimde soğuk bir ürpertinin oluşmasını sağladı. Mezarlığın kapısındaki adamlar tek tek kapıya dizilmiş bir şekilde bariyer oluşturmuştu. Adamlara yaklaştıkça arkadan birisinin yavaş adımlarla öne geçmesini izledim. Diğer adamlardan bir adım önde duruyordu. Heybeti bütün vücudumu donduracak cinsten olmasına rağmen gözleri o derece içimi ısıtacak şekilde bakıyordu. 
Göz göze geldiğimiz o an içimin titrediğini hissettim. Güneş ışığının vurduğu gözleri mükemmel bir parlaklıktaydı. Kehribar rengi gözleri "bana bak." Dercesine kendine çağırıyordu. Öyle bir bakışı vardı ki, sanki daha önce tanışmışız gibi...


*Wattpadde HELYA isimli ilk hikayedir !*

Xoylesineyasayanbiri Xoylesineyasayanbiri Aug 19, 2016
Kızın büyümesini bekledi anladıkta, aralarında çok fazla yaş olacaktır. O kaza olduğunda kaç yaşındaydı acaba?
GreyMoira GreyMoira Feb 12, 2016
EYVAH BİZİMKİSİ! Adlı kitabıma yeni bölüm eklenmiştir  ! Hemne profilime gir ve  yeni bölümü ilk okuyan , oylayan ve eleştiren sen ol !.
19cam_cam94 19cam_cam94 Aug 09, 2016
Kitabımı okur musunuz?kanser bir kızın hikayesini anlatıyor.
sulerbasbbs sulerbasbbs Jul 27, 2015
hikaye süper gidiyo keşke daha önce baslasaymışım diye pişmanlık sardı etrafımı ama hikaye güzel olunca hemen geciyo tabi :D babasına uyuz oldum hemde cok fazla bu kadar gaddar olamaz bi insan hemde kendi evladına insan mı o acaba yazarım :))
sulerbasbbs sulerbasbbs Jul 27, 2015
bu nası bi baba yaa utanmıyoda esinden kalan bi emanet o sana  böyle mi sahip çıkıyosun sen nası gidiyosun o mezarlığa kemikleri sızlıyodur resmen :(
sulerbasbbs sulerbasbbs Jul 27, 2015
yani medyada barkını gördük ki ben zaten cok severim ❤❤ yani arkadaş olarak görmen ciddi büyük basarı :D