AŞKLAMBAÇ (#Wattys2017)

AŞKLAMBAÇ (#Wattys2017)

47K Reads 3.1K Votes 21 Part Story
Deli Şirine By sirinenizzfazii Updated Feb 10

Karadeniz, Akdeniz..
Beyaz, Siyah..
Nazik, Kaba..
Bunlar kadar zıtlardı kendilerine. Biri Karadeniz'in altın kızı diğeri Akdeniz'in yağız oğlanı.
Birbirlerine bir o kadar zıt ve yine bi o kadar muhtaç olacaklardı.
***
Altında şalvarı üstünde anne penyesi başındaysa kırmızı yemenesiyle tam köylü kızıydı. Ama böyleydi Anıl. Ne zaman Trabzon'a gitse dönüşü mutlaka bu şekilde olurdu. Arkadaşları bu halini çok tatlı bulurdu ama İstanbul'da bu şekilde gezemezdi. Allah biliyor ya güzel kızdı vesselâm. Bu güzelliğini işine yaradığı an kullanırdı hiç gocunmadan. Katıldığı ihalelerde rakipleri güzelliğine ve dişiliğine aldandığı an iş biterdi, ihaleler kaçınılmaz ona kalırdı. Babasından yadigar kalan holdingi ellere yâr edecek değildi, büyüte bileceği kadar büyütecekti. Havaalanı çıkışına doğru yol aldı Anıl. O kadar dalmıştı ki karşısından gelen adamı göremedi ne yazık. 
"Hey dikkatli olsana köylü kızı! Off bütün çanta dağıldı. "
Bütün suç kendisininmiş gibi patlamamış mıydı şimdi bu adam? Tamam birazdan biraz fazla kendisinde olabilirdi ama dev cüsse sinirlendirmişti işte Anıl'ı. 
"Uyy! Hadi uşagum ben tikatli olmadum, sen neydeydun senun gözun yok midur? Kör misun görmeysun da!"
"Hey Allah'ım çattık iyi mi! Tamam laz güzeli tamam suç benim, ben geldim kendime çarptım. Hadi güzelim işim var benim kalabalık yapma, hadi canım hadi. "
Bu kadar lafın altında kalmazdı laz damarı tutmuştu bir kere Anıl'ın, bu işin sonu iyi değildi ya hayırlısı dedi içinden.
"Sana hadeee!" Dediği gibi kol çantasından dökülenlerden eline aldığı bir şişe suyu boşalttı dev cüsseye.
"Hade eyvallah"
Dediği gibi hızla çıkışa ilerledi.
Nasıl olsa bir daha görmeyecekti değil mi dev cüsseyi?

  • aşk
  • wattys2017
maviivam maviivam May 26, 2016
Canım benim tanıtım hem güzel hem eğlenceli hemde dikkat çekici olmuş :) çok başarılı buldum.. Anıl kızımız dev cüsse ye Hadeee diyerek yol verdi ama :) dünya küçük 😂😂😂
zarifmuallime21 zarifmuallime21 Jul 14, 2016
Ayy karadeniz hikayelerine bayılırım 😍 tanıtım gayet güzel olmuş Şirinemm..Rabbim yolunu açık etsin inşallah 😘😘
sennur67 sennur67 Aug 31, 2016
harikaydı, çok hoşuma gitti bu, kütüphaneme eklemişim ama okumak fırsat olmamış, hadi başlıyorum, bakalım laz kızı anıl , üstesinden nasıl geliyormuş yüce devin... :)))  Emeğine sağlık yazarım...
Denizz_Cakmak Denizz_Cakmak Jun 12, 2016
Birtanem benim bayıldım tanıtıma cok güzel olmuş :) hadeee bakalım Anıl'ı ve dev cüsseliyi neler bekliyormuş merakla okumaya devam edecegim. :) Harika emegine saglık canım.:)
prisonerbutterfly prisonerbutterfly Oct 19, 2015
Bir geleyim Faziloo nun hikayesine bakayım dedim çok güzel olmuş kız ❤❤
ElifKalyoncuu ElifKalyoncuu Feb 05, 2015
vayy be :D komşum hikaye yayınlamış hayırlısı olsun canım inşallah güzel devam eder :)) üniversiteye hazırlık olmasada bende yayinlayabilsem keşke zevkle okuyacağım ..