Noční škola

Noční škola

246K Reads 15.4K Votes 38 Part Story
Katherine By fallenredhead Updated May 08

Škola, kde se učíš jen v noci a ve dne děláš špinavou práci. Tvoje kůže je bílá bez pigmentu a oči chladné, jako noc. 

	Na školu chodí jen ti poznamenáni. Jen ti vyvolení. Nikdo netuší, co jsou zač. Všichni je jen obdivují, jak jsou krásní a úžasní, ale nikdo netuší, jací netvoři to jsou. Zabijáci. Vrazi. Všichni jsou tam jiní a učivo je ještě horší. Výzdoba je jako na pohřeb a pokoje tmavé a chladné. Někteří se jich bojí a ti co ne, pak litují. Je tam i skupinka, co se ve dne schází a vracení se celí od krve. Co dělají, když je nikdo nevidí?

	Na školu má přejít i Melanie, která doposud chodila do denní školy. Jenže skrývá zlé tajemství, které jí změnilo. Kdysi byla ta hodná dívka, ale něco se stalo. Dokáže jí někdo změnit zpět na tu hodnou dívenku, jaká byla nebo se změní na ty z noční školy a bude také zabiják?

16. 8. 2015 - #2 in Mystery / Thriller
5. 9. 2015 - #1 in Mystery / Thriller

Tahle knížka začíná dost slibně. Sama jsem měla podobný nápad a hlavní hrdinka by byla... Jiná než ostatní, nechtěla by vraždit a přesto by byla na školu povolaná... (všechna práva vyhrazena ;-))
               Dobrá knížka i popis je celkem dobrý.
Alessiz13 Alessiz13 Aug 01
Jako zabila ty rodiče a ty sestry? Moc jsem ten konec nepochopila promiň
Kyla_Wolf Kyla_Wolf 4 days ago
Ten konec prostě miluji: Vzala jsem nůž a zabila jsem je!!!!!! MILUJI VRAŽDY! Ale nechápu proč se to jmenuje Noční Škola?
Alinka511 Alinka511 Jun 08
😂😂😂 víš.. Já si myslela že to bude nuda ale tohle mne odrovnalo😂😂
lussamii lussamii Jul 18
:DDDDd ten konec:D Hm, vzala jsem nůž a zabila je tečka. hm. to se toho stalo:DD Chci vědět jak to bylo myšlený, budu číst dál...vypadá to zajímavě už po první části^^ děkuju^^
Hm... Nejvíc byl dobrý ten konec :D vzala nůž a zabila je... :D