insanlığın yitirilişi

insanlığın yitirilişi

19 Reads 0 Votes 1 Part Story
Alatariel Pallanen By AlatarielPallanen Updated Feb 01, 2015

Her şeyi olan ama hiçbir şeyi olmayan kızın ruhundan yazıyorum ,19 yaşında olup hayata küsmek nedir bilir misiniz? Elinde bira ağzında sigara, sahte insanların yanında olup onların sahte gülüşlerine katlanmak ,geceyi beklemek yalnızlığın doruğuna ulaşmak için  ve kendinden bile soğumak .Nedir bilir misiniz ? Gülmeyi unutmak,uyanmaya korkmak.
    Ben 19 yaşında bir kızım ,bu heyecan verici bir biyografi yazısı değil sadece yolda gördüğünüz sıradan bir kızın yada yargılarla ezdiğiniz, benliğini aldığınız o kızın öyküsü.Hatırlar mısınız bilmem beni gören çoğu kişi arkamdan sorunlu demiştir,pek sorun değil insanın benliğiyle barışık olması lazım ama hiç mi canınız acımadı ? Kafanızı yastığa koyduğunuzda rahat rahat nasıl uyudunuz? .İnsanlığını  kaybetmiş bir zihniyet olarak genç bir kızın hatta genç değildim çocuktum beni yargılamaya başladığınız zaman küçük 5 yaşlarında bir kızdım, ilk o zaman anlamıştım sizin düşman olduğunuzu o naaş olmuş bedenlerinizin içindeki fahişe olmuş ruhları ilk o zaman anlamıştım beni sadece kendimin sevebileceğini.
   Sizlere şimdi en baştan anlatacağım.Prim almak yada ilginizi çekmek için değil sadece oturup düşünmeniz için,insanlığınızı sorgulamanız için,belki bir kaç çalınmamış ruh kalmıştır ,onlar için.

No comments listed yet.