Kod Adı: Bay Sapık [Wattys2016 Kazananı]

Kod Adı: Bay Sapık [Wattys2016 Kazananı]

5.1M Reads 215K Votes 73 Part Story
hopeklausm By hopeklausm Completed

#Wattys2016 Koleksiyoncu Edisyonu Kazananlarından birisiyiz! 
Hayatlarında olacak değişiklikleri bilmeden üniversite okumak için İzmir'e taşınan iki genç kız Bukre ve Aslı. 
  Bukre; Ağlarken kahkaha atabilecek ruh haline sahip. Poyraz'ın kırmızı sütyenlisi! Mizah konusundan mastır yapan bir de üzerine doktora yapıyor olan kızımız. Komik olmasının yanında bir de duygusal bir yapısı var. Geçmişiyle az buçuk sorunları var. İzmir'e gelince benliğini buldu Bukre. Oysaki İzmir asla gelmemesi gereken bir şehirdi. Hiçbir şey tesadüf olmadığı gibi bundan sonra yaşayacaklarıda tesadüf değildi. İzmir Bukrenin dönüm noktasıydı. Aşkını, sevdasını, kaybettiklerini bulduğu şehirdi. Hayatı asıl bundan sonra başlıyordu ve o kendi hayat hikayesine yön veriyordu. Kendi elleriyle yazıyordu hayat hikâyesini ve mutluluğa doğru adım adım ilerliyordu. Mutluluk çok yakındı...
  Geçmişiyle arası iyi olmayan Bukre, Poyraz'la huzuru bulabilecek mi? 
  Poyraz; Bukre'nin çenesini kapatacak, onu uslandıracak, dediğini yaptıracak tek Adam. Ailesi bile onun karanlık tarafını bilmiyor. Poyraz sayesinde Bukre hayatın gerçekleriyle yüzleşecek. Onu tek bir kelimesiyle öldürecek Vedat Saraçtan bile korkmazken Bukresizlikten korkan biri. Yeri geldiğinde tehlikeli tarafını gösteren yeri geldiğinde yumuşacık biri olduğu gösterebilen biri o. O Poyraz Duman! "Ünlü mafya adamı Vedat Saraç'ın tek veliahtı, aynı zamanda da bu mahallenin ve mahalledeki kumarhanenin sahibi, çetenin lideri Poyraz Duman! Tanıştığımıza memnun oldum"
   Peki ya Poyraz Bukreden sadece bakire ve masum olduğu için mi etkilendi? Yoksa Bukreye âşık mı oldu?  Bir yanda konservatuar okuyan iki genç ve güzel kız diğer yanda bir çete!  
  Bay Sapık? Kırmızı Sütyenli?
  
  Tüm Hakları Poyraz'ın kumarhanesinde, Bukrenin ise kırmızı sütyeninde saklıdır.

Arzu6060 Arzu6060 Sep 28
bu hikayenede bayilcam kesin bukre ve poyrazi okumak harika olucak yazarcim
TayisMyIdol TayisMyIdol Sep 08
Multideki video 4N1K' nın şarkısının melodisine benzeyior
ecmer64 ecmer64 Nov 05
https://www.wattpad.com/myworks/51769700--mazostanwattytr2016 yep yeni bir kurgu denemeye ne dersiniz hadi buyrun davetlimsiniz :)
MrsBartra55 MrsBartra55 Nov 11
bazen sadece elindeki sigara olmak istersin ama olmazsinya iste suan onu yasiyorum
Ben baktigimda hayvan gibi sigara icen mahmut amcayi goruyorum 😂😂
"Afyonumun patlamasını beklerken" dediği kısmı "Ayfonumun patlamasını beklerken" olarak okudum bir an 😨😨 Aklım çıkıyodu. Allahtan saniyesinde mantıksız geldi de cümleye tekrar dönüp dikkatle okudum . 😁😁😘