Pieces of a dream [HP Fanfiction]

Pieces of a dream [HP Fanfiction]

25.1K Reads 2.4K Votes 32 Part Story
Nina Lomeli Lupin By NinaLomeli Completed

Altair Blacková, Siriusová o rok mladšia sestra si okolo seba postavila bariéry a nikoho nepustí do svojho skutočného sveta. Navonok nosí masku zákernej Slizolinčanky, vodkyne a princeznej, ktorá dostane všetko. 

Remus Lupin má pocit, že v skutočnosti nie je taká, na akú sa každý deň hrá a povýšenecky sa premáva po chodbách. Podarí sa mu nazrieť do jej vnútra a odhaliť jej skutočné emócie?

Žáner: romantika, dráma
Rating: + 15 
Pár: Remus Lupin & Altair Black

Duševné vlastníctvo postáv patrí autorke J.K. Rowlingovej a duševné vlastníctvo prekladov názvov, miest, mien slovenským prekladateľom Harryho Pottera. Poviedka nevznikla za účelom finančného zisku.

lara_malfoy lara_malfoy Jan 22
konečne poviedka kde sa tí dvaja nehádajú od prvého okamihu
- - Feb 27, 2016
Píšeš nádherne, ale tento príbeh sa mi zatiaľ páči asi najviac. Altair je úžasná! :D A tiež sa mi páči myšlienka, že aj Sirius mal v rodine niekoho s kým by si rozumel. ;) :)
tatika700 tatika700 May 09, 2015
Tvoje poviedky mi pripadajú také skutočné :3 píšeš naozaj dokonale :) a neviem či iba mne, ale mne sa Altair svojim správaním podobá na Severusa :) :D
SarahNara SarahNara Jan 29, 2015
Pekné,milé, dobré.. jáj. Milujem veci z čias Záškodníkov. I keď mi príde, že Altair sa trochu moc skoro otvorila Remusovi :D
TerriEstrabao TerriEstrabao Jan 29, 2015
Wow, je to úžasný příběh a krásně se čte! Kdy bude další??? :3