NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Pieces of a dream [HP Fanfiction]

Pieces of a dream [HP Fanfiction]

22.9K Reads 2.2K Votes 32 Part Story
Nina Lomeli Lupin By NinaLomeli Completed

Altair Blacková, Siriusová o rok mladšia sestra si okolo seba postavila bariéry a nikoho nepustí do svojho skutočného sveta. Navonok nosí masku zákernej Slizolinčanky, vodkyne a princeznej, ktorá dostane všetko. 

Remus Lupin má pocit, že v skutočnosti nie je taká, na akú sa každý deň hrá a povýšenecky sa premáva po chodbách. Podarí sa mu nazrieť do jej vnútra a odhaliť jej skutočné emócie?

Žáner: romantika, dráma
Rating: + 15 
Pár: Remus Lupin & Altair Black

Duševné vlastníctvo postáv patrí autorke J.K. Rowlingovej a duševné vlastníctvo prekladov názvov, miest, mien slovenským prekladateľom Harryho Pottera. Poviedka nevznikla za účelom finančného zisku.

lara_malfoy lara_malfoy Jan 22
konečne poviedka kde sa tí dvaja nehádajú od prvého okamihu
dieduska dieduska Feb 27, 2016
Píšeš nádherne, ale tento príbeh sa mi zatiaľ páči asi najviac. Altair je úžasná! :D A tiež sa mi páči myšlienka, že aj Sirius mal v rodine niekoho s kým by si rozumel. ;) :)
tatika700 tatika700 May 09, 2015
Tvoje poviedky mi pripadajú také skutočné :3 píšeš naozaj dokonale :) a neviem či iba mne, ale mne sa Altair svojim správaním podobá na Severusa :) :D
SarahNara SarahNara Jan 29, 2015
Pekné,milé, dobré.. jáj. Milujem veci z čias Záškodníkov. I keď mi príde, že Altair sa trochu moc skoro otvorila Remusovi :D
TerriEstrabao TerriEstrabao Jan 29, 2015
Wow, je to úžasný příběh a krásně se čte! Kdy bude další??? :3