Sokağın Sonu

Sokağın Sonu

6.8K Reads 1K Votes 14 Part Story
Sefa By ssipahiogluu Updated Jan 30

Lacender Goldberg, yedi kişilik ailesinin ortanca çocuğudur. Cehennemin en kuytu köşelerinde can bulan ruhu ve ızdırap dolu çocukluğunun ardından bir gün psikopat babası Nathan Goldberg, akşam yemeğinde ettikleri şükür duasından sonra cebinden çıkarttığı tabancasıyla karısını vurarak öldürür. 

Lacender Goldberg'in hayatı, şefkatinin kurak topraklarında akmaya başlayan kan şelaleriyle birlikte gittikçe değişmeye başlar; Her gün evlerini ve ailesini dışarıdan izleyen esrarengiz, siyah paltolu bir adam ve Rootrules'a transfer olan Lora Mollis, hayata yenik düşmüş bu çocuğun en önemli değişim noktaları olacaktır. 

Geçmişin derin köklerine dayanan sırların ardında aralanmayı bekleyen paslanmış kapıların açılacacağı ve Sokağın Sonuna doğru attığı her adımda farklı acılarla yıkanacağı hayatı; ona satırların karanlık kokan harfleriyle ilk nefesini üflemeye başlayacaktır.

htcerdem htcerdem Feb 08
Çekilmez bir baba gozde şimarik buyuttugu evde ona digerkerinden daha cok deger vrrilen bi kiz bu yuzden surtukluk yolunda ilerlemişrtir.
sessizlikpesinde sessizlikpesinde Dec 15, 2016
Tek kelimeyle harikaydi keşke zamanım olsada hepsini bitirebilsem bolunlerin. Resmen beni benden aldı kitap acilen bütün bölümleri okumam lazım. Kaleminin ellerine saglik .
MelikeKarac MelikeKarac Nov 26, 2016
Disiplinli olmak çocuğun tek yanlışında ona vurmak anlamına gelmiyor vardır tabi böyle babalar
Melisaimir Melisaimir Dec 10, 2016
Lanet, bu da ne böyle? Manyak mı bunlar. Psikolejilerini nasıl koruyacaklar?
Yeni keşfettim gerçerkten çok güzeldi daha bu ilk bölümü diğer bölümleri hemen okumaliyim ellerine sağlık 😁
Duyguaktolun Duyguaktolun Nov 25, 2016
Betimlemeler güzel emeğine sağlık ama biraz kafamı karıştırdı başlangıç.