Sokağın Sonu

Sokağın Sonu

24.9K Reads 3.4K Votes 17 Part Story
Sefa By ssipahiogluu Updated Jul 17

Lacender Goldberg, yedi kişilik ailesinin ortanca çocuğudur. Cehennemin en kuytu köşelerinde can bulan ruhu ve ızdırap dolu çocukluğunun ardından bir gün psikopat babası Nathan Goldberg, akşam yemeğinde ettikleri şükür duasından sonra cebinden çıkarttığı tabancasıyla karısını vurarak öldürür. 

Lacender Goldberg'in hayatı, şefkatinin kurak topraklarında akmaya başlayan kan şelaleriyle birlikte gittikçe değişmeye başlar; Her gün evlerini ve ailesini dışarıdan izleyen esrarengiz, siyah paltolu bir adam ve Rootrules'a transfer olan Lora Mollis, hayata yenik düşmüş bu çocuğun en önemli değişim noktaları olacaktır. 

Geçmişin derin köklerine dayanan sırların ardında aralanmayı bekleyen paslanmış kapıların açılacacağı ve Sokağın Sonuna doğru attığı her adımda farklı acılarla yıkanacağı hayatı; ona satırların karanlık kokan harfleriyle ilk nefesini üflemeye başlayacaktır.

Şimdiden  'zor beğenen' sıfatımı kaybetmiş gibi hissediyorum 😂 betimlemeler harika
Bu very very guzel yetenek nerden geliyo doğuştan  mi hshdhdj neyse diğer bölüme geçmek lazım heyecan yaptım 😊
Bipolar? Benim babam da öyle. Bir süre sonra alışmaya başlıyosun kırılacak parçan bile kalmıyor, un ufak oluyorsun.
deathwinter deathwinter May 27
Bir kitapta giriş çok önemli ve sen bunu harika yapmışsın. Betinlemelerin ve anlatış tarzın hoşuma gitti. Kitap mükemmelliğini şimdiden belli etti. Ellerine sağlık, diğer bölümleri heyecanla okuyacağım kesinlikle.
blackpinko blackpinko Jul 30
Bu paragrafın sonunda yaşlı adamın gözleri demişsin sonra diğer paragrafta da yaşlı adamın gözlerinden bahsetmiştim aynı şeyi kullanmasaydın belki daha güzel olabilirdi. Bu arada sanki yabancı bir yazarın kitabını okuyor gibiyim.
En nefret ettiğim kişilik. İnsan hangi duyguyu besleyeceğini kestiremiyor. Hele küçük isen daha zor :/ keşke böyle insanlar sadece hikayelerde olsa.