Sokağın Sonu

Sokağın Sonu

31.4K Reads 4.4K Votes 18 Part Story
Sefa Sipahioğlu By ssipahiogluu Updated Aug 30

Wattys2017 Kazananı

Lacender Goldberg, yedi kişilik ailesinin ortanca çocuğudur. Cehennemin en kuytu köşelerinde can bulan ruhu ve ızdırap dolu çocukluğunun ardından bir gün psikopat babası Nathan Goldberg, akşam yemeğinde ettikleri şükür duasından sonra cebinden çıkardığı tabancasıyla karısını vurarak öldürür. 

Lacender Goldberg'in hayatı, evlerini ve ailesini her gün dışarıdan izleyen esrarengiz siyah paltolu adam ve RedTigers'a transfer olan Lora Mollis'le birlikte gittikçe değişmeye başlar.

Babasının ölümünün ailesi ve kardeşlerini kurtarabilmek için tek şansı olduğunu düşünen Lacender, bu yolda verdiği savaşta ellerini kana bulayacak, ölümün keskin pençeleriyle mücadele edecek, kendini iki büyük şeytanın savaşı arasında bulacak ve onların oyunlarına katılacaktır. 

Kitabın kategorisi Gizem-Gerilim / Fantastik ve Dram'dır.

  • aşk
  • dram
  • gerilim
  • gizem
  • psikopat
  • sokak
  • wattys2017
fatma_vk_ fatma_vk_ Nov 03
Ya harika gidiyor ama neden kurban verdiler ya pislik ya bu mal gerizekali niye kurban veriyon 😂😂😂
Şimdiden  'zor beğenen' sıfatımı kaybetmiş gibi hissediyorum 😂 betimlemeler harika
Nereden biliyorsun yetersiz olduğunu? Karıyı niye vurdun oğlum? Ruh hastası. Kadın hasta hasta yemek hazırlasın. Nankör.
Merdut, men edilmek, silinmek anlamındandır, öyle değil mi?
Dilek_Cetin Dilek_Cetin Sep 27
Betimlemeler harika 😍👌 yorumlar 2016'ya kadar dayanıyor,kitaba ara vermemişsindir umarım 🙂
blackpinko blackpinko Jul 30
Bu paragrafın sonunda yaşlı adamın gözleri demişsin sonra diğer paragrafta da yaşlı adamın gözlerinden bahsetmiştim aynı şeyi kullanmasaydın belki daha güzel olabilirdi. Bu arada sanki yabancı bir yazarın kitabını okuyor gibiyim.