Sürtük

Sürtük

100K Reads 660 Votes 8 Part Story
kateperry13 By kateperry13 Updated Jan 28, 2015

Ahh , neden bu kadar büyük ve sert ki? Adam içimde gidip gelirken bende dirseklerimi yatağa yaslayarak onu izliyordum. Adamın gözlerindeki arzu benim gözlerim ile buluştu. Adamın aleti büyük ve sert olsada alacağım para iyi olduğu için rahatım. 25 dakikalık süremiz bittiği için birbirimizden ayrıldık. Adam prezervatifi çıkartıp çöpe attı. Bende ayaklanıp banyoya girdim. Kapıyı kilitleyip sıcak suyu açtım. Gözümden istemsizce bir tane yaş düştü. Her sevişmemin ardından olduğu gibi. Küvet dolunca içine girip gözlerimi kapattım. Suyun altında olmak bana iyi hissettiriyordu. Suyun altından çıkıp şampuanı elime aldım. 15-20 dakikalık bi duşun ardından odadan çıktım. Yanımda getirdiğim temiz kıyafet ve iç çamaşırlarımı giydim. Saçımı da kurulayıp odadan çıktım. Patronumuzun odasına gidip kapıyı çaldım. Içerden "Gir" sesini duyunca kapıyı açtım. "Bende seni bekliyordum Derin. Gel ve paranı al. Bugün ki adam çok memnun olduğunu söyledi. 4 gün sonra görüşürüz. " dedi ve bana bi miktar para...

muratcosar muratcosar Feb 09, 2018
Tecavüze uğramış olmak neden böyle bir tepkiyle karşılansın? Sosyoekonomik olarak çok alt düzeyde bir mahalle/köy ve benzerinde belki; ama orta ve üst düzeyde?? Bunun belki alt yapısını kendimizin mi kurması gerekiyor?
kral_kedi kral_kedi Jun 16, 2016
Diğer bölümlerinide bu başarınla sürdürmen dileğim ile hikayeni beğendiğimi söylemek istiyorum. Yeni bir kitap yazdım KUZENİMİN HİZMETÇİSİ umarım sende benim hikayemi beğenir ve desteğini esirgemezsin.
               https://www.wattpad.com/story/75056566-kuzenimin-hizmet%C3%A7isi
Zuzu1978 Zuzu1978 6 days ago
Okumaya değmez. Bir kaç bölümden sonra devamı yok. 
               Zaten saçma bir kitap