NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Afire Love (Larry Stylinson)

Afire Love (Larry Stylinson)

195K Reads 12.9K Votes 20 Part Story
chojrak By chojrak Completed

Tytuł: Afire Love

Paring: Larry Stylinson

Bohaterowie główni: Harry Styles, Louis Tomlinson

Czas i miejsce akcji: Wielka Brytania, od października 2012

Język: Polski

Autor: chojrak

Gatunek: Romans, Melodramat

Opis: Harry i Louis od kilkunastu lat mieszkają obok siebie, ale nigdy nie zwrócili na siebie szczególnej uwagi. Anne i Jay od kilkunastu lat utrzymują kontakt, jako koleżanki ze studiów, od czasu do czasu wpadając do siebie na herbatę. Starszy chłopak zawsze uważał młodszego za zwykłego, dojrzewającego dzieciaka z sąsiedztwa, uczęszczającego do tego samego liceum, co on, więc nie interesował się nigdy jego osobą, przywiązując większą uwagę do swojej pozycji kapitana drużyny footballowej, pięknej, długonogiej dziewczyny oraz tego, jak duża była jego popularność w progach szkoły. Zaś młodszy nigdy nie zerknął okiem na starszego na dłużej, niż kilka sekund, przywiązując cały swój czas na nauce w swoim małym, przytulnym pokoju z opasłymi tomami książek na półkach.

Co się stanie, kiedy mama Harry'ego, zazwyczaj troszcząca się o swojego tylko trochę aspołecznego syna, będzie musiała wyjechać z miasta na kilka dni, zostawiając w jej oczach kruchego i niewinnego szesnastolatka? Czy prośba o pomoc Jay, która obiecuje mieć na niego oko będzie dobrą decyzją, pozwalając, aby dwójka zupełnie obcych sobie osób rozkochała w sobie drugiego, budząc w ten sposób uczucia, które nie powinny były mieć swojego miejsca?

Ostrzeżenia: miłość męsko-męska (slash), przekleństwa, sceny +18, harry!bottom, AU

Ilość rozdziałów: szesnaście + prolog + epilog
Ilość słów: 53 396
Od autora: To moje pierwsze ff o Larrym, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli chodzi o błędy stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne i tak dalej. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

I to opowiadanie może zbyt bardzo skupia się na Harrym, ale to nie jest ważne.

ToNieJaToTy ToNieJaToTy a day ago
Robię wszystko żeby nie uczyć się na sprawdzian z historii także siup
Monika0052 Monika0052 Feb 20
Mam tą książkę w bibliotece od chyba początku jej publikacji i dopiero teraz zaczęłam ją czytać
Harry... Nie chce być niemiła czy coś, ale... Pojebało cie?
Nienawidze wf. Raz dostalam piłka do nogi zaraz pod okiem albo do siatki w brzuch z drugiego końca sali, ze aż się zgielam. Ogolnie mam wadę wzroku więc chujowo tak funkcjonować na wf
noko130 noko130 Mar 06
Zakłada ze wszyscy są źli i ze jest taki inny i wyjątkowy, i okej na pewno jego podejście do nauki jest nie typowe,  ale nie przesadzajmy...
Lol 3/4 osób czyta to już któryś raz, a ja dopiero teraz zauważyłam to ff 😂