EJDERHA PRENSES

EJDERHA PRENSES

169K Reads 6.3K Votes 20 Part Story
PUHU ☽ By Kubr_Coskun Updated Mar 02

"Kayıp Krallık Serisi" İkinci Hikaye.

Adının bile geçmesiyle korkulan, aynı zamanda da nefret edilen Prenses geri döndü.
Halkının ihanetiyle tüm yaşamı alt üst olan Prenses koruması tarafından bulundu. Birçok özelliği sayesinde ırkının tarihine adını kazıyan Prenses, efsane bir ırkla ortak olma yolunda. İlaçları sayesinde artık bedeninin onda kalacağı kesinleşti; en azından şimdilik. 
Prenses, sırlarla dolu olan korumasıyla birlikte. Ama bu birliktelikle hiç olmadığı kadar birbirlerinden ayrılar. 
Gücün Laneti; Yalnızca Prenses için anlam taşıyan yan yana bu iki kelime artık bir kitap halinde. Prensesin baltaları keskin, zırhı sağlam; en kanlı savaşlar için hazır. Prenses, durdurulamayan bir dengesiz. Prenses kurallardan nefret eden bir soylu. Prenses kurtarılmaya değer olanları kurtarmaya kararlı. 
Her zaman yanında olan ve onun güvenli, soğuk sığınağı olan Soğuk Savaşçı'nın buzdan kalbinin en derinlerine gizlediği acılar arasında, asla bahsetmediği bir ailesi var. 
Ejderhalar prenses ve onun öfkesi için kükrüyor.
Prenses kimseye güvenmemeli.

Ejder Koruyucuları kitabımın ilk bölümü yarın yayımlanacak okuyup beğenirseniz sevinirim...
glnsagl glnsagl Sep 02
Bu hikayeden önce okumamiz gereken serisi varmi yoksa bundanmi başlamamiz gerek ?
Merabalar benim kitabımın adı Gözyaşı Denizi lütfen okuyup bana yorumlarınızı fikirlerinizi  iletir misiniz
ayse_nuran ayse_nuran Jan 15
Yorum tabiki yaparizz :) Ama sana attığım onca mesaja ve duvarina yazdığım sorular ve aon kitabın -ikizlerdi sanırım- yarim birakmana dayanarak watpette giremedigini düşünüyorum :) Ve kitap tabiki fevkaladeninde fevkinde ;-)
01pinklove 01pinklove Oct 13, 2015
Çok güzel yazıyorsun hayal gücüne bayıldım ayrıca karakterler ve olaylar çok muhteşem 1. Kitabını okumuştum ona bayilinca buna başladım ve bölüm uzunlukları           süper :) :)
nilden_uludag nilden_uludag Sep 05, 2015
hayal gucune hayran kaldim ote yandan bolumlerin uzunlugundan sikayetci olamam ama bolumu bir cirpida bitirmeyi engelliyor iki uc gun bir bolumde oyalanabildim