Vampir Okulum #wattys2015

Vampir Okulum #wattys2015

8.8M Reads 306K Votes 92 Part Story
andyleel By andyleel Updated Sep 05

On altı yaşımda öldüm ben.Yaşarken adeta bir ölüye döndüm , hayallerim düştü yanaklarımdan.Düşünemedim hiç bir şeyi.Daha doğrusu düşünmeye gerek duymadım.Ve bir gece sabaha devrolurken öğrenmiştim ; Ben bir vampirdim. Kirli sayfalarım silinecekti ve temiz bir sayfaya yol açacaktım .İstemiyordum.Normal bir yaşantım varken aksiyona ne gerek vardı ki ?Ama kabullenmem ve üstesinden gelmem lazımdı.Hayal kurmayı bırakıp gerçek yaşantıya dönmüştüm.Yada dönecektim , ama bu hiç kolay değildi.Unutturmam lazımdı artık , beynime kazınmış kötü anıları.Geçmişimiz her ne kadar silinse de gelecekte gelecekti tekrar karşımıza.Ve tekrar silmeye gücümüz olmayacaktı.Ama ben bunu başarmak zorundaydım,her ne kadar kötü şeyler yaşayacak olsam da dik durup üstesinden gelmem lazımdı.Ve yapacaktım bunu.Hava yavaş yavaş aydınlamaya başlıyordu.Ay yok oluyor ve güneş doğuyordu.Birlikte asla duramazlardı.Güneş batarken ay yerini alıyordu , ay batarken ise güneş.Bende kendim gibileriyle birlikte olabilirdim normal insanlarla değil. Her şeyin bir düzeni vardı .Normal insanlar varken benim gibiler onların yanında yaşayamazdı. Ve ben bu düzeni öğrenene kadar kendim gibi olanlarla kalacaktım.

merveontac merveontac Sep 07
Kıtabınız çok güzel benim de pisagor adlı kitabıma göz atarsanız sevinirim
Merhaba arkadaşlar MELEZ HAYATIM isimli kitabıma bakarsaniz sevinirim
lunam_96 lunam_96 Sep 07
Vampirlerle ilgili farklı ve etkileyici bir kitap yazıyorum. Okursanız eminim pişman olmayacaksınız :)
sudenaz040 sudenaz040 Sep 06
Ve annem Babam a döndü "kıza Kan getirmedin mi" anneme șok içinde bakarken Babam "Allah belanı vermesin meryem süpriz yapacaktık niye çaktırıyon kızın vampir olduğunu" demesiyle daha da korktum
ilknurr_kya ilknurr_kya Sep 16
YENİDEN DOĞUŞ ISIMLI KİTABIMA NE KADAR OY VERİRSENİZ O KADAR GERİ OY VERILECEKTIR
Arkadaşlar ben anladım olayı;ekrana tıkladığınızda üstte 1.Bölüm yazısı çıkıyor. 1. Bölüm yazısına basınca da alt alta 2. Bölüm 3.bölüm vs vs çıkıyor.