NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Vampir Okulum #wattys2015

Vampir Okulum #wattys2015

8.4M Reads 292K Votes 91 Part Story
andyleel By andyleel Updated Aug 08, 2016

On altı yaşımda öldüm ben.Yaşarken adeta bir ölüye döndüm , hayallerim düştü yanaklarımdan.Düşünemedim hiç bir şeyi.Daha doğrusu düşünmeye gerek duymadım.Ve bir gece sabaha devrolurken öğrenmiştim ; Ben bir vampirdim. Kirli sayfalarım silinecekti ve temiz bir sayfaya yol açacaktım .İstemiyordum.Normal bir yaşantım varken aksiyona ne gerek vardı ki ?Ama kabullenmem ve üstesinden gelmem lazımdı.Hayal kurmayı bırakıp gerçek yaşantıya dönmüştüm.Yada dönecektim , ama bu hiç kolay değildi.Unutturmam lazımdı artık , beynime kazınmış kötü anıları.Geçmişimiz her ne kadar silinse de gelecekte gelecekti tekrar karşımıza.Ve tekrar silmeye gücümüz olmayacaktı.Ama ben bunu başarmak zorundaydım,her ne kadar kötü şeyler yaşayacak olsam da dik durup üstesinden gelmem lazımdı.Ve yapacaktım bunu.Hava yavaş yavaş aydınlamaya başlıyordu.Ay yok oluyor ve güneş doğuyordu.Birlikte asla duramazlardı.Güneş batarken ay yerini alıyordu , ay batarken ise güneş.Bende kendim gibileriyle birlikte olabilirdim normal insanlarla değil. Her şeyin bir düzeni vardı .Normal insanlar varken benim gibiler onların yanında yaşayamazdı. Ve ben bu düzeni öğrenene kadar kendim gibi olanlarla kalacaktım.

WLEYLAx WLEYLAx Jul 18
Güzel fakat ordaki bir cümle de uyumsuzluk yakaladm sende tekrar bak göreceksin eminim. Ama güzel yazmşsn merakla okuyorum
QSILAx QSILAx Jul 21
Fazlasıyla yazım hatası var düzeltirsen daha doğru olur
gezegens gezegens 7 days ago
Ya varya yemin ederim bu kitabi kim yazmissa tipik ergen kiz
2001xx2006 2001xx2006 5 days ago
Ben bu kitabı 3 kere okuyorum. Bu kitabı gerçekten çok seviyorum. Ve yeniden başlıyorum.
Unjustangel Unjustangel Jul 10
Kitabın çok güzel . Benim kitabıma da göz atar mısın oyladım seni karşılık olarak oylar mısın ??
Hikaye orta doğu da, dinin hükümranlığı olan ülkelerde bir kadının hayatını anlatıyor. Ama bu bir kadının değil, aslında bütün kadınların yaşadığı- CAHALETDE hayat.
               Sevdinmi? O zaman profilime bak 
               Çok seveceğin ve diğer Wattpad kitapların tam farklı bir kitap