Burada Olan Burada Kalır

Burada Olan Burada Kalır

68.1K Reads 4.4K Votes 27 Part Story
Gabriel Hardy By gabrielhardy Updated Nov 04

İtalyanın sağlık bakanı olan Francesco Rossi gelecek dönemde Partisi tarafından başbakanlığa aday gösterileceği öğrendiğinde arkadaşları ile kutlamak amacıyla gece dışarı çıkar.
Francesco 4 sene önce kızları doğarken ölen karısı unutmamıştır lakin hayatını devam etmektedir. eğlenmek için gittiği gece kulübünde içki fazla kaçıran yakışıklı bakan, o gece yer aldığı siyah kuğu müzikalinde baş dansçısı oluşunu kutlamak için aynı kulüpte arkadaşları ile eğlenen Isabelle ile karşılaşır. Genç kız gecenin nasıl sonlanacağını umursamadan kendini yakışıklının kollarına bırakıverir. 
Sabah uyandığında ise artık o İtalya'nın en ünlü kadınıdır. Bakan evinden çıkarken görüntülenince  İsabelle kendini bir anda siyasetin göbeğinde bulur. 
Başbakanlık fırsatını ellerinin arasından kaçırmak istemeyen genç adam hiç tanımadığı kız ile çıkan skandalın büyümesini önlemek için Röportaj yaptığı gazeteye nişanlısı olduğunu ve bir ay sonra evlenecekleri söyler. 
siyaset, sanatı, evliliği ve aşkı ve  bir araya getiren komik ve bir o kadar da romantik...

BU HİKAYE HESABIN SAHİBİ GÜLŞEN ÇERKEZ'E AİTTİR. ÇALINMASI VE KOPYALANMASI DURUMUNDA YASAL YAPTIRIMLAR UYGULANACAK KİŞİ VE YE KİŞİLER HAKKINDA YASAL İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR

No comments listed yet.