Siyahıma Beyaz Olur Musun?

Siyahıma Beyaz Olur Musun?

73K Reads 4.1K Votes 68 Part Story
Matilda'm By Matlda06 Updated Aug 11

Siyah ne kadar kirli olabilir? Beyaz ne kadar temiz olabilirdi? Peki ya ikisi arasında kalan Gri..? Onların durumunu andıran üç renk olmakla beraber isimlerinin önlerine gelen ekti. Ruhlarına işlendiğini bilemediler.

 Rüya Üstünel...Mavi gözlü,beyaz tenli güzel... teni gibi ruhuda bembeyaz... saf iyilikle dolu. Diğer kızların aksine güçlü... zorluk görünce kaçmadan omuzlarını dikleştirerek üstüne giden iyilik savaşçısı.

  Kağan Saygıner... Beyaz ve saf doluyken hayatın hileleri onu siyaha boyamıştı. Sadist ruhlu psikopat çekinmeden can yakıyordu. Kurbanı kim olduğu önemli değil. Zevk alsın,kaynayan kanı durulsun yeterdi. Tabi bir yere - daha doğrusu Beyaz Meleğe kadar...

  Yağız Arslan... zengin kolejinden devlet lisesine düşmüş arafta kalan Gri... Geldiği okulda çok değişti. Olgunlaştı. Bunu yapan okul ve şartları değildi. Gönlünü kaptırdığı mavi gözlü güzeldi.

  Bu hikaye aşk, gizem,işkence,etrika.. vs her şeyi içinde bulunduruyor. Bu sadece kaleme alınmış bir roman değil onların çalkantılı hayatlarıydı. Onların yaşadıklarına birinci ağızdan şahit olmak istiyorsanız buyrun sayfa aralarına. İnanın pişman olmazsınız.

uksulsaziye uksulsaziye Jul 28
Kağan elini RüyanRüyanin bacağına koyarak ne yapmaya çalışıyor ki
Anlaşïlan Rüyadan başka kimse Kağana karşı çıkamïyor
FORZA_55 FORZA_55 Jul 31, 2016
Artık her okuduğum kitsplarda Francisco ve barbarayı görmekten çok sıkıldım
ergunyksl1 ergunyksl1 Feb 20, 2016
Okumayı seven biri olarak yazdık larına hayran kaldım cok güzel bunu deyerlen dirmen lazim kitap yazmalısın çnok beyendim
kral_kedi kral_kedi Jun 16, 2016
Diğer bölümlerinide bu başarınla sürdürmen dileğim ile hikayeni beğendiğimi söylemek istiyorum. Yeni bir kitap yazdım KUZENİMİN HİZMETÇİSİ umarım sende benim hikayemi beğenir ve desteğini esirgemezsin.
               https://www.wattpad.com/story/75056566-kuzenimin-hizmet%C3%A7isi
rukiye4545 rukiye4545 Oct 19, 2015
Aynen öyle "kovalamaca" adı gibi hareketli ve guzel bi bölüm olmus biraz ayrıntı vardı sadece. hayal ederek okudum desem yeridir..