MIDNIGHT [18+] | ᴅʏʟᴏɢɪᴀ ᴍɪᴅᴅʟᴇ
  • Reads 93,588
  • Votes 3,461
  • Parts 29
  • Reads 93,588
  • Votes 3,461
  • Parts 29
Complete, First published Feb 13, 2022
Mature
❝A kiedy wybije północ, moje serce zabije dla ciebie po raz ostatni❞

Pod osłoną nocy można spróbować łamać wszystkie zasady. Jednak za dnia dosięgną cię konsekwencje. Ów konsekwencji nienawidzi Rowena Russell, która od lat jest wychowywana na prawowitą dziedziczkę rodzinnej firmy. Łamanie zasad zawsze pozwalało jej na poczuciu kontroli nad własnym życiem. Nawet jeśli owej kontroli nie miała. 

Jedną ze złamanych zasad zostały uczucia względem ochroniarza Roweny. Przystojny, oschły Douglas Castell od zawsze był darzony sympatią dziewczyny. Jednak jego obsesja na punkcie córki pracodawców na pewno nie pomaga mu w wypełnianiu obowiązków. Oboje więc starają się trzymać swoje uczucia oraz fantazje na wodzy, co z czasem może stać się uciążliwe. 

Między tym wszystkim w całej historii jest jeszcze rodzina Roweny, która jest w stanie za wszelką cenę utrzymać perfekcyjny obraz firmy i zatrzymać swoje tajemnice w ukryciu. 

Ile kontroli nad swoim życiem tak naprawdę posiadała Rowena?

PIERWSZY TOM DYLOGII „MIDDLE"

Twitter: #MIDDLEwattpl

©nochyo 2022
All Rights Reserved
Sign up to add MIDNIGHT [18+] | ᴅʏʟᴏɢɪᴀ ᴍɪᴅᴅʟᴇ to your library and receive updates
or
Content Guidelines
You may also like
You may also like
Slide 1 of 10
let's start from the beginning cover
Córka przyjaciela-ReTo [CAŁA] cover
𝐃𝐮𝐥𝐜𝐲𝐧𝐞𝐚 | +𝟏𝟖 W TRAKCIE POPRAWY cover
Black heart #4 cover
Mafijna Pani Doktor  cover
Do mojego biura, ale już - PREMIERA 29.01.2025 cover
Wzrok pełen pożądania cover
Memento Mori cover
Awaken the emotions in me [18+] cover
Z Przymusu (ZAKOŃCZONE) cover

let's start from the beginning

39 parts Complete

Siedemnastoletnia Nelly Vesner co roku w wakacje przyjeżdża do domku na Hawaje. Jest w szczęśliwym związku z Michealem Lucky, na Hawaje przyjeżdża dla swojej babci i cioci oraz najlepszych przyjaciół. W Nowym Yorku, swoim miejscu rodzinnym Nelly ma swoją paczkę przyjaciół, ale kiedy dziewczyna wyjeżdża zrywają przyjaźń, a jej chłopak związek.Po przyjeździe na Hawaje nagle wszystko się zmienia. Poznaję nowych znajomych, zaczyna imprezować i zostaje tam na studia kończąc osiemnaście lat, a w prezencie od swojej babci dostaje własny dom po spadku dziadka. Dziewczyna ma bardzo trudne momenty, wychowuje ją tylko matka oraz ciotka z babcią na Hawajach, ale po pewnym czasie jej rodzicielka pokazuje się z najgorszej strony. Za sobą ma straszną katastrofę która pamięta do dziś, straciła bardzo ważną osobę w swoim życiu, swojego ojca. Jest to jej bardzo słaby punkt. Wakacje Nelly Vesner bedą miały wzloty, ale nie zabraknie również upadków. I to bardzo ciężkich.