Ne Debore...(shqip)

Ne Debore...(shqip)

36.8K Reads 2.7K Votes 24 Part Story
Davi By XhulioNdrecaj Completed

Kur nje vajze 17 vjecare e semure me Insuficence renale kronike ne veshka shperngulet ne nje qytet tjeter ajo do te perjetoje nje aventure tjeter nga jeta e saj  e zakonshme.Pasi ndihmon nje djalosh te ri dhe e dergon ne spital,atje do te takoje dike qe eshte i aferm me djaloshin dhe qe me vone mund te behet pjese e jetes se saj duke e ndryshuar ate dhe jeten e saj "ironike".

Historia eshte perfunduar dhe nuk do te rinovohet me.
Fitues i cmimit Libri me i bukur shqip. 
Coveri nga Kristi Rrapaj.
Te gjitha te drejtat e rezervuara. 
Xhulio Ndrecaj 2015

Ranked #15 drama
Ranked #1 histori
Ranked #1 albania

  • adoleshente
  • albania
  • albanian
  • drame
  • histori
  • romantike
  • shqip
  • wattys2015