Cold Zayn Malik

Cold Zayn Malik

106K Reads 3.8K Votes 49 Part Story
Jozleeey_ By Jozleeey_ Completed

PROLOG.

Zmarszczyłam brwi, wcale nie chciałam żeby wychodził, a może jednak chciałam? Za cholerę nie rozumiałam tego uczucia, było dziwne. Powoli podeszłam do drzwi, przechodząc obok niego. Akurat wkładał swoją komórkę do wewnętrznej kieszeni marynarki. Nacisnęłam klamkę, ale tak szybko jak uchyliłam drzwi, natychmiast się zamknęły.

Odwróciłam się do niego z wyraźnym zdziwieniem na twarzy. Miał ciężki oddech, jego klatka unosiła się ciężko i tak samo opadała. Złapałam z nim kontakt wzrokowy i od razu zauważyłam jego rozszerzone źrenice.

Ten zimny wzrok.

Jego wcześniejsza, ciepła aura rozprysła się na drobne kawałeczki. Zrobił krok w moją stronę, ale mój refleks zadziałał natychmiastowo. Wszystko dzięki jego onieśmielającej obecności. Cofnęłam się. Nie wydawało się to robić na nim najmniejszego wrażenia. Mimo wszystko byłam zaskoczona, gdy przycisnął mnie do drewnianej płyty.

Oddech uwiązł mi w gardle, kiedy jego ciało pożądliwie przyparło do mojego. Byłam uwięziona między nim, a

Zawsze jak ktoś przekręca głowe to wydaje mi się to creepy
Manuelka13315 Manuelka13315 Aug 12, 2016
Opowiadanie cudowne tylko 'Caroline Forbes' to postac z serialu a aktorka nazywa sie Candice Accolla a aktualnie (juz jest po slubie) Candice King 😁 Chyba, ze istnieje jakas dziewczyna na swiecie, ktora nazywa sie Caroline Forbes 😂
ciiamciia ciiamciia Sep 29, 2015
Nie wiem czy wiesz ale tłumaczka tego opowiadania też zamieściła je na wattpadzie
Jozleeey_ Jozleeey_ Jan 06, 2015
hah, bardzo się cisze naprawdę <3 Naprwdę sprawiłaś mi tym meega przyjemność :D Że jest ktoś kto bd tu czytał, a nie na blogu :)