Fake Boyfriend || h.s.✔

Fake Boyfriend || h.s.✔

1M Reads 74.2K Votes 70 Part Story
Janusz Biznesu By YourLittleBoo Completed

"- Tu nie chodzi o zwykły romans... Macie grać, oboje, macie spędzać ze sobą czas prawie bez przerwy, nie całować się teatralnie, tylko z pasją... Macie szeptać sobie czułe słówka, trzymać się za ręce, wpadać w swoje ramiona, macie grać zakochanych tak - oparła się obiema rękami o biurko - że sami uwierzycie w swoją miłość ..."

"I jeśli mam coś powiedzieć o tej historii, powiem, że nie opowiada ona o miłości mojej i Zayna, opowiada o tym, jak wbrew własnej woli, choćbym zapierała się rękami i nogami, zakochałam się w Harrym, moim chłopaku na niby."

Ta historia nie zawiera wielu wulgaryzmów, scen erotycznych, nie opowiada o bad boy'u zakochanym w zwyczajnej nastolatce, o pościgach, wybuchach, narkotykach i innym świństwie. To historia o tym jak troszkę pyszałkowaty muzyk, oszalał na punkcie swojej nieprawdziwej dziewczyny - pokręconej (prwie)aktorki. To historia o marzeniach, sile przyjaźni, rodzinie... O dokonywaniu wyborów, bo nie zawsze to czego chcemy, jest tym czego potrzebujemy.

ReaRiLee ReaRiLee Apr 17
Witam po raz 3😂😂 wgl to było moje jedno z pierwszych opowiadań, jakie przeczytałam na wtt i niech mnie gęś kopnie, ale uważam to za powód do dumy xD
happylamaexe happylamaexe 10 hours ago
Ta czcionka mnie doprowadzą do szału i nie mogę się skupić
Jedynie jak rozróżniam męskie perfumy to tak:
               (jakiś zapach)- ładnie pachną
               (jakiś zapach)- ochyda!
                C:
EternityK EternityK Aug 18
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału mojego nowego fanfiction xx 
               może wpadnie komuś w gust ;)
no to teraz mnie zadzwilas.. 14 lat?! serio?? TO JEDNA Z MOICH NAJ KSIAZEK! ty naprawde masz dar czy tam talent jak to sie mowi, bo 4 lata temu pisalas rownie genialnie jak aktualnie! ♥
agvthe agvthe May 27
Jestem tu po raz 2, tylko po to, zeby poczytac moje stare komentarze hehe