NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Fake Boyfriend || h.s.✔

Fake Boyfriend || h.s.✔

1M Reads 71.8K Votes 70 Part Story
boo. By YourLittleBoo Completed

"- Tu nie chodzi o zwykły romans... Macie grać, oboje, macie spędzać ze sobą czas prawie bez przerwy, nie całować się teatralnie, tylko z pasją... Macie szeptać sobie czułe słówka, trzymać się za ręce, wpadać w swoje ramiona, macie grać zakochanych tak - oparła się obiema rękami o biurko - że sami uwierzycie w swoją miłość ..."

"I jeśli mam coś powiedzieć o tej historii, powiem, że nie opowiada ona o miłości mojej i Zayna, opowiada o tym, jak wbrew własnej woli, choćbym zapierała się rękami i nogami, zakochałam się w Harrym, moim chłopaku na niby."

Ta historia nie zawiera wielu wulgaryzmów, scen erotycznych, nie opowiada o bad boy'u zakochanym w zwyczajnej nastolatce, o pościgach, wybuchach, narkotykach i innym świństwie. To historia o tym jak troszkę pyszałkowaty muzyk, oszalał na punkcie swojej nieprawdziwej dziewczyny - pokręconej (prwie)aktorki. To historia o marzeniach, sile przyjaźni, rodzinie... O dokonywaniu wyborów, bo nie zawsze to czego chcemy, jest tym czego potrzebujemy.

ReaRiLee ReaRiLee Apr 17
Witam po raz 3😂😂 wgl to było moje jedno z pierwszych opowiadań, jakie przeczytałam na wtt i niech mnie gęś kopnie, ale uważam to za powód do dumy xD
AdriaHugs AdriaHugs Jul 07
Jedynie jak rozróżniam męskie perfumy to tak:
               (jakiś zapach)- ładnie pachną
               (jakiś zapach)- ochyda!
                C:
agvthe agvthe May 27
Jestem tu po raz 2, tylko po to, zeby poczytac moje stare komentarze hehe
nuavel nuavel Mar 03
Przeleciałam wzrokiem parę pierwszych rozdziałów i nie zdołam tego przeczytać. Prawie zerowa ilość akapitów tworzy tekst nieczytelny. Ja juz zaczęłabym korektę tej pracy.
itsmealeks itsmealeks Dec 30, 2016
Ja mam jak na razie mieszane uczucia, ale dam szansę temu ff
naxlv_ naxlv_ Nov 12, 2016
to imie bedzie mnie irytować ze względu na to ze nie przepadam za dziewczyna Michaela z sosów