NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Fake Boyfriend || h.s.✔

Fake Boyfriend || h.s.✔

996K Reads 67.7K Votes 69 Part Story
boo. By YourLittleBoo Completed

"- Tu nie chodzi o zwykły romans... Macie grać, oboje, macie spędzać ze sobą czas prawie bez przerwy, nie całować się teatralnie, tylko z pasją... Macie szeptać sobie czułe słówka, trzymać się za ręce, wpadać w swoje ramiona, macie grać zakochanych tak - oparła się obiema rękami o biurko - że sami uwierzycie w swoją miłość ..."

"I jeśli mam coś powiedzieć o tej historii, powiem, że nie opowiada ona o miłości mojej i Zayna, opowiada o tym, jak wbrew własnej woli, choćbym zapierała się rękami i nogami, zakochałam się w Harrym, moim chłopaku na niby."

Ta historia nie zawiera wielu wulgaryzmów, scen erotycznych, nie opowiada o bad boy'u zakochanym w zwyczajnej nastolatce, o pościgach, wybuchach, narkotykach i innym świństwie. To historia o tym jak troszkę pyszałkowaty muzyk, oszalał na punkcie swojej nieprawdziwej dziewczyny - pokręconej (prwie)aktorki. To historia o marzeniach, sile przyjaźni, rodzinie... O dokonywaniu wyborów, bo nie zawsze to czego chcemy, jest tym czego potrzebujemy.

Przeleciałam wzrokiem parę pierwszych rozdziałów i nie zdołam tego przeczytać. Prawie zerowa ilość akapitów tworzy tekst nieczytelny. Ja juz zaczęłabym korektę tej pracy.
itsmealeks itsmealeks Dec 30, 2016
Ja mam jak na razie mieszane uczucia, ale dam szansę temu ff
MyPotatoMikeyy MyPotatoMikeyy Oct 17, 2016
WRACAM TU 2 RAZ KOCHAM TO OPOWIADANIE CALYM SERDUSZKIEM POLECAM HAH ❤️❤️❤️
natsxlx natsxlx Nov 12, 2016
to imie bedzie mnie irytować ze względu na to ze nie przepadam za dziewczyna Michaela z sosów
TinaEresos TinaEresos Jan 25
Oh również kocham hrać jeśli mówimy o tym samym graniu to gram w teatrze odkąd skończyłam 5
Hej ! Zapraszam na moje fanfiction I'm just a stupid star baby | n.h