Sosyopat Pislik | Karanlık Sırlar

Sosyopat Pislik | Karanlık Sırlar

13.2M Reads 161K Votes 8 Part Story
Mihri Mavi By MihriMavi Updated Dec 13, 2016

Karanlık sırların üzerine kurulu umutsuz bir AŞK hikâyesi...

Cansu hiç beklemediği bir anda, kalbini Emre'ye kaptırırken olacaklardan habersizdi. Sadece âşık olduğunu düşündü ve umutsuz bir aşkın peşinden sürüklenmekte gecikmedi. Ama bilemezdi ki hiçbir şey göründüğü gibi değildi.

 Emre ise hırsına yenik düşerek acımasız bir planın içinde buldu kendini. Zaman geçtikçe planları bozulurken Cansu'ya âşık olacağını hesaplayamadı.  Fakat geçmişe dair yanlış kararlar almış olsa da hatalarının pişmanlığını çekerken aşkı için savaşmaya hazırdı.

 Diğer tarafta da Cansu'nun merakını uyandırıp kafasını karıştıran Hakan vardı. Neden siyahın kasvetine boğulmuş gibi kalbi buz kesmişti? Ama Cansu'yu hiçbir şey durduramazdı, sorunları her ne ise Hakan'a yardım etmekte kararlıydı.

Bir yandan yeni yeni filizlenen bir aşk diğer taraftan geçmişin kirli sırları bu kitapta açığa çıkıyor. Yaşananların eksik parçaları tamamlanırken hiçbir sır sonsuza kadar saklı kalmıyor.

 Geçmişin kapılarını Aralamaya Hazır mısınız?

ulkucu59 ulkucu59 Jan 20
Hayat zor olabilir ama bizde kolay basit  lokma  degiliz hesabı 😊😊 👏👏
beyza085696 beyza085696 Jan 22
arkadaslar okumadan once sız bır sorum var bu kıtap olarak satısta da birkaç bolum yazıp gerrsisini yazmadıysa soyleyın lutfen
isportaci isportaci Jan 18
Arkadaşlar tezgaha destek lütfen.Desteğinizin karşılığını şüphesiz alırsınız
nisossgs44 nisossgs44 6 days ago
Çok güzel görünüyor kitap eminim ki okuyuncada güzel olur
Hikayemi okur musunuz katiline asik olan bir kizin olaganustu yasantisini anlatiyor begeneceginizi dusunuyorum şimdiden teşekkürler ☺