NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Karantina - İkinci Perde

Karantina - İkinci Perde

5.1M Reads 353K Votes 83 Part Story
Beyza Alkoc By beyzaalkoc Updated 7 days ago

''Birlikte belanın içine batabileceğimiz kadar battık. Ve şimdi, seni bırakmayacağım... Benimle misin?'' 

---

Zeynep, kendini yeni okuluna başladığı ilk gün bir felaketin ortasında buldu. Okulu, salgın bir hastalık nedeniyle karantina altına alındı. Karantinanın akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında buldu. Üstelik yalnız değil, onlar da yanında... Mahşerin üç atlısı. Bu, sadece bedenleri değil ruhları da karantinaya alınan dört kişinin hikayesi. Bu onların özgürlüklerine ulaşmak için yaşadıkları esaretin hikayesi. Bu, birbirlerinin her şeyi haline gelen, birbirlerine gökyüzündeki son yıldız yanıp kül oluncaya kadar birlikte olacaklarına söz veren dört arkadaşın hikayesi. Bu mahşerin dört atlısının hikayesi. Şimdi, bizimle misiniz?

  "Bizim bedenlerimizi karantinaya almadılar. Ruhlarımızı karantinaya aldılar. Bizim ruhlarımız tanıştığımızdan beri karantina altında. Ne çıkabiliyoruz bu karantinadan, ne de birbirimizden ayrılabiliyoruz. Ruhlarımızı birlikte bir karantina altına aldılar, ve bizim bundan sonraki tek savaşımız bu karantinadan kurtulmak. Kurtulduğumuzda bile birlikte olacağız, ama özgür olacağız. Savaş bitti, ve biz sağ kaldık. Savaş bitti, ve biz hala ayaktayız."

ayselunun ayselunun Jun 14
http://my.w.tt/UiNb/c48k8NWmYD okuduğunuzda kendinizden bir parça bulacağınız Umut Dükkanı sizinle..
Rukiyertks Rukiyertks Jun 13
Arkadşlar GECE RENGİ  adlı hikayeme bakın emnmn beğncksnz
Gerçekten güzel yazmışsın. Ellerine sağlık. Benimde hikayeme bakar mısınız? Yeni paylaştım :) Teşekkür ederim. <3
gocebe3461 gocebe3461 3 days ago
SOBE!     Beğeneceğinize eminim. Bir şans verin :) Karşılıklı okuma yapılır :)
eak6161 eak6161 Jun 19
Sen harika bir yazarsın Beyza Alkoç💖💖💖💖💖💋💋💋💋💋
Yetimhanede büyüyen üç küçük cocugun acıklı hikayesni anlatan kitabım MAHAR'I incelermisiniz acaba 😊 👋 👋 Tanıtım bölümüne bakmanız kitabı istemsizce okumanıza neden olacaktır 😊 👋