Karantina #Wattys2016

Karantina #Wattys2016

4.6M Reads 313K Votes 80 Part Story
Beyza Alkoc By beyzaalkoc Updated Jan 22

''Birlikte belanın içine batabileceğimiz kadar battık. Ve şimdi, seni bırakmayacağım... Benimle misin?'' 

---

Zeynep, kendini yeni okuluna başladığı ilk gün bir felaketin ortasında buldu. Okulu, salgın bir hastalık nedeniyle karantina altına alındı. Karantinanın akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında buldu. Üstelik yalnız değil, onlar da yanında... Mahşerin üç atlısı. Bu, sadece bedenleri değil ruhları da karantinaya alınan dört kişinin hikayesi. Bu onların özgürlüklerine ulaşmak için yaşadıkları esaretin hikayesi. Bu, birbirlerinin her şeyi haline gelen, birbirlerine gökyüzündeki son yıldız yanıp kül oluncaya kadar birlikte olacaklarına söz veren dört arkadaşın hikayesi. Bu mahşerin dört atlısının hikayesi. Şimdi, bizimle misiniz?

 "Bizim bedenlerimizi karantinaya almadılar. Ruhlarımızı karantinaya aldılar. Bizim ruhlarımız tanıştığımızdan beri karantina altında. Ne çıkabiliyoruz bu karantinadan, ne de birbirimizden ayrılabiliyoruz. Ruhlarımızı birlikte bir karantina altına aldılar, ve bizim bundan sonraki tek savaşımız bu karantinadan kurtulmak. Kurtulduğumuzda bile birlikte olacağız, ama özgür olacağız. Savaş bitti, ve biz sağ kaldık. Savaş bitti, ve biz hala ayaktayız."

missiz missiz 2 days ago
bu ne cehalet sizin okulu suriyeliler mi karantinaya aldı tdsfafdsaf
06zey_ozt 06zey_ozt Feb 13
2.kitap ne zaman çıkar yada yeni bölümler yayınlar mısın devamını çok merak ediyorum ayrıca kitaba bayıldım muhteşemdi:-)
seninle06 seninle06 Feb 02
Merhaba kardeşler benimde makber adlı kitabımı okuyup oylarmisiniz karşılıklı olacaktır elbet
ohhdearlord ohhdearlord Jan 29
buna benzer yeni başladığım hikayemde bana katılır mısınız?:) Sesinde Yaşam İzleri Var https://t.co/Vp2Ke8Yyon
BaranAkdere BaranAkdere 3 days ago
Merhaba, Profilimde yayınladığım KABİLE isimli kitaba bakar mısınız? 
               Beğenirseniz oylayın lütfen :)