Karantina - İkinci Perde

Karantina - İkinci Perde

5.5M Reads 381K Votes 87 Part Story
Beyza Alkoc By beyzaalkoc Updated 10 hours ago

''Birlikte belanın içine batabileceğimiz kadar battık. Ve şimdi, seni bırakmayacağım... Benimle misin?'' 

---

Zeynep, kendini yeni okuluna başladığı ilk gün bir felaketin ortasında buldu. Okulu, salgın bir hastalık nedeniyle karantina altına alındı. Karantinanın akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında buldu. Üstelik yalnız değil, onlar da yanında... Mahşerin üç atlısı. Bu, sadece bedenleri değil ruhları da karantinaya alınan dört kişinin hikayesi. Bu onların özgürlüklerine ulaşmak için yaşadıkları esaretin hikayesi. Bu, birbirlerinin her şeyi haline gelen, birbirlerine gökyüzündeki son yıldız yanıp kül oluncaya kadar birlikte olacaklarına söz veren dört arkadaşın hikayesi. Bu mahşerin dört atlısının hikayesi. Şimdi, bizimle misiniz?

 "Bizim bedenlerimizi karantinaya almadılar. Ruhlarımızı karantinaya aldılar. Bizim ruhlarımız tanıştığımızdan beri karantina altında. Ne çıkabiliyoruz bu karantinadan, ne de birbirimizden ayrılabiliyoruz. Ruhlarımızı birlikte bir karantina altına aldılar, ve bizim bundan sonraki tek savaşımız bu karantinadan kurtulmak. Kurtulduğumuzda bile birlikte olacağız, ama özgür olacağız. Savaş bitti, ve biz sağ kaldık. Savaş bitti, ve biz hala ayaktayız."

vampiregirl346 vampiregirl346 6 days ago
Merhaba "Yüzyılın Aşkı " adlı kitabıma bakarsanız çok sevinirim : )
Ben, Hannah, Hannah Baker geldi aklıma... Ağlıycam sanırım. 
               İKİNCİ SEZON ÇABUK GEL!
               ALEX, SANA BİR ŞEY OLURSA ÖLÜRÜM 😭😭😭😭
NehirPekdemir NehirPekdemir a day ago
Abisi olan tüm kızların bildiği abi sözlerini paylaştığım Bir Abinin Düşünceleri kitabıma seni de beklerim (: karşılıklı vote ve takip
b63998228 b63998228 6 days ago
Gençler bu ikinci serisimi yani birinci yi okumadan bunu okumamda bi sakınca olurmu
Nigar2005SH Nigar2005SH 5 days ago
Selam sizleri yeni kitabimi okumaya davet ediyorum YASAK kendine ait fantastik sirlariyla sizleri bekliyor
Nigar2005SH Nigar2005SH 5 days ago
LUtfen yakinda kitabimi satisa cikarmayi planlastiriyorum DESTEGINIZE IHTIYACIM VAR BEGENIRSENIZ ARKADASLARINIZA TAVSIYE EDERMISINIZ?