ÜVEY KARDEŞİM

ÜVEY KARDEŞİM

218K Reads 9.9K Votes 38 Part Story
. By letsplesant Updated Apr 13, 2016

Sıkıldığımda yazdığım klişe kitaplardan bir tanesi. Konusu kitabın isminden belli zaten. Ama her kitapta olduğu gibi olaylar falan farklı. Hiçbir kitaptan olayları esinlenmedim. He birde, kitapta mantık hatası mı dersiniz, saçma mı dersiniz, kendimi ifade edemediğim bir sürü saçma kısım mevcut. Bunları bilerek okuyun ki, bu ne biçim kitap diye saçma yorumlar görmek zorunda kalmayayım. Şimdi tanıtımı okuyabilirsiniz;


İkisininde sıradan bir hayatı vardı. Ta ki Mert'in annesi ve Pınar'ın babası ölene kadar. Pınar babası öldüğünde annesine destek oldu. Mert'in ise annesinin ne koşullar altında ve neden öldüğünü bulmak için seferber oldu. Ve en sonunda, onun ölümüne sebep olan kişileri bulabilmişti. O kişilerin peşine düştüğünden beri hayatına düzene giremiyordu, olanlara inanamayıp uyuşturuya başlaması, hayatının iyice b*ka sarmasına sebep olmuştu. 


Mert'in aradığı o üç insan, Mert onları öldürmek isteyince tabiki onlarda karşı tepki olarak Mert'i öldürmek istiyorlardı. Ve her seferinde Mert'in aynı annesi gibi zayıf bir noktasını arayarak onu etkisiz hale getirmek en büyük isteklerinden biriydi. 


Bu zayıf noktasının kim olduğunu anlamak zor değil, ha? 


_


Edebi hiç bir yönü yoktur, tamamen eğlence amaçlı yazılmış bir hikayedir. Yani dolu dolu bir aşk isteyen yalnış kapıya geldi :)  Çünkü bu hikaye aksiyon dolu! (Tabi biraz aşk var ama :D)
Bölümler düzenlendi.

  • mizah
suletunameric suletunameric May 05, 2016
Multideki elbise nerden alabilirim? Mağzada falan satılıyomu
Cemile1993 Cemile1993 Nov 23, 2015
COK GUZEL BIR KITAP TAVSIYE EDERIM ZEVKLE OKUYACAKSINIZ.....
berraksuuu berraksuuu Oct 29, 2015
Valla bırakıyordum klişe diye ama yazdığın yazıyı görünce duraksadım okuyacağım şimdi
elifviniii elifviniii Jul 28, 2015
Pınar'ın kıyafeti daha güzel olsaydı keşke ama kitap güzel gidiyor
LeylaKara0 LeylaKara0 Jul 07, 2015
karşılaşmaları oldukça iyiydi. bakalım neler olacak☺