Kor Gibi

Kor Gibi

1.3M Reads 67.5K Votes 113 Part Story
Funda Pehlivan By FundaPehlivan1 Updated Oct 05, 2015

Küllenmeye yüz tutan aşklar birer kor gibidir yüreklerde, tıpkı yakmaya hazır birer ateş parçası gibi... Acıtsa bile küçüktür, kaçabilirsin ondan. Dönüp kalbine bakmazsan yok sayabilirsin, hatta unutmuş gibi sahte mutluluklarla doldurabilirsin hayatını. Yalnız bir gün bir hata yapar da onun orada olduğunu bildiğini fark ettirirsen ona... Geri dönüşü olmaz. O küçük kor gözlerinin önünde gerçek bir aleve dönüşür. Paniklersin... Hemen yaklaşıp eline geçirdiğin herhangi bir şeyle rüzgar yaratmaya çalışırsın ama o rüzgar sadece alevlerin daha çok yükselmesine neden olur. Üstelik üzerine basıp geçmek için de çok geçtir artık. Söndüremezsin... Sadece yanarsın. Hele bir de kader seni ona bağlamışsa sğrekli yan yana olmak zorunda bırakıyorsa zaten seçme şansın yoktur. Sonuna kadar yanacaksınızdır, taa ki son nefesine kadar...

pudingperisi pudingperisi Jul 14, 2016
Sayamayacagim kadar çok okudum ama asla vazgecemedim. Bir kez daha okicam *-*
yazar_FatihCandan yazar_FatihCandan Sep 15, 2015
Bu hikayeden film olur. Hikayeni Paylaş, Film olsun!
               senaristler.org
EknAkbas EknAkbas Aug 25, 2015
Merhaba! Ben bu hikayeye baslamak istiyorum ama 97 bolum korkuttu beni sahsen Sadece olaylar bir aski mi anlatiyor yoksa baska karekterlerinde aski anlatiliyor mu ?
Leylamehmet Leylamehmet Aug 23, 2015
eveet sabahin 5 inde kor gibi ye basliyorum :) bu watpatt beni mahvetti yaa :) )
PnrmSuna PnrmSuna Jul 03, 2015
selamlar :) uzun zamandır başlamak istiyordum Kor Gibi'ye bugüne nasipmiş :) tanıtıma bayıldım 
               emeğine sağlık görüşmek dileğiyle :)
Ayhak06 Ayhak06 Jun 29, 2015
Merhabalar, bölümleri yazarken okuyamadım, bu kadar ilerlemiş olduğunu bugün gelen güncelleme ile fark ettim. Daha fazla uzak kalamadım. Tanıtımın oku beni diyor. Okumamak haksızlık olurdu. Başlıyorum şimdi ellerine sağlık.