GURUR

GURUR

2.3M Reads 85.3K Votes 29 Part Story
Ennur Karakol By DelenaSalvador Updated Aug 24

"Ben harama bakamam.  Sen bana haramsın. Gözlerine bakmak, ateşe düşmek demek. 'Saçlarına dokunmak istiyorum' diyorsun lakin o dokunuşların benim için bir adet kurşun olduğunu biliyor musun? En acısı da ne biliyor musun? Benden, saçımdaki örtümden utandığını söylüyorsun ve bunu söylemene rağmen yine de karşıma geçip aynı zamanda sevdiğini dile getiriyorsun.Utandığın bir kızı sevmek...Sanırım sen  bununla beraber, duru sevgini gurursuzluğa kurban ediyorsun."

♣♦♣

"Şimdilik olsam da hasret, sonunda sadece benim olacak o eşsiz kokun cennet." Dedi, bu sözlerle nefesimi kestiğinden habersiz.

♣

Artık birbirine tutsak olan kalpler değil, Allah'ın hürriyetinde olan yüreklerdik. 
Sadece ona meftun yürekler...


♦
***Bu dini bir hikaye değildir. Sadece dinini yaşayan bir genç kız  ile  dini hakkında fazla bilgisi olmayan bir adamın hayatlarının ve gönüllerinin kesiştiği bir hikayedir.

BetlBurak7 BetlBurak7 Apr 28
sayfama girip hikayemi okurmusunuz.begeneceginizi dusunuyorum.
Merhaba arkadaşlar.Bende bir kitap yazdım.İlk kitabım.Okumanızı istiyorum.Umarım beğenirsiniz.Bakacaklara şimdiden teşekkür ederim.😍
Arkadaşlar yeni bir hikaye yazıyorum herkese uygun olan bu hikayenin ismi kuşun acı uçuşu bir göz atmanızı isterim desteklerinizi bekliyorum.
daisy-ghost07 daisy-ghost07 Jul 17, 2016
Rica etsem kitabıma bir göz atar mısınız?  Şimdiden teşekkür ederim :)https://www.wattpad.com/story/74834987-kimsin-sen