BENİ AŞKA İNANDIR

BENİ AŞKA İNANDIR

610K Reads 27.7K Votes 33 Part Story
nurdan By NurdanKeles Completed

O gün yaptığı tek hata; espresso'yu cool lime refresha ile aldatmaktı. Fakat hiç ummadığı, görmek istemediği kişi de o gün karşısına çıkmıştı. Dışarıdan bakılınca ne kadar şans işi gibi görünse de, bu tam anlamıyla bir fiyaskoydu. Onunla yüz yüze olmak hayatının kıyameti, azap defterinin gün yüzüne çıkmasıydı.
  
  Liseden sonra öğrendiği gerçeklere rağmen kalbini yarı aralık bırakmış ve hep darbelere maruz kalmıştı. Kaderin kendisini sürekli lisede Kaya Yelkenci'ye verdiği büyük dersle sınadığından şüpheleniyordu. Tam hayatını yeniden rayına sokmuşken ve mükemmel bir ilişkisi varken, Kaya Yelkenci'yle bir kafede karşılaşmak tüm sinir sistemini çökertmişti ve hazmedemediği gerçeklerle yüzleşmesine sebep olmuştu.
  
  Özge'nin tek yapması gereken onu görmezden gelmekti. Ama bu fikir onun yeni patronu olduğunu öğrenmeden önce geçerliydi. Şimdi onun dayısının şirketinde çalışıyorken, adam başına yarı patron olmuşken ve kendinden nefret ediyorken tek düşündüğü şey; espressonun lanetine uğradığıydı.
  
  Fakat gerçekte olan; Özge Güney ayva bahçesine düşmüştü ve oranın en has meyvesini yemeye başlamıştı.
  
  ➡ 2012

Mahlasi_Melnur Mahlasi_Melnur May 27, 2015
ben niye bu kitabı internette bulamıyorum yaa D&R da yok kitapyurdun da yok okuoku da yok! nerden bulucam da alıcam :D evlere servis var mı yazarım :D
-MslvS -MslvS May 21, 2015
YA BU KİTAP NE KADAR GÜZEL EMİNİM YAZAR DA BİR O KADAR GÜZELDİR KURGU MUHTESEM HAK ETMİS KİTAP OLMAYI BOL SATIŞLI OLSUN:-) :-) :-) 
NurdanKeles NurdanKeles Feb 27, 2015
@KubraAklan yok şekerim o olmayacak ama bunun kadar tatlı bir şeyler olacaktır muhakkak :*
KubraAklan KubraAklan Feb 26, 2015
yaaa yoksa o kitabın kapağımı olacak olursa harika olur bayıldım benn <3