Chodiaci problém

Chodiaci problém

99.9K Reads 10.7K Votes 64 Part Story
Satanova žena By SimsiSoo Updated Nov 22

Volám sa Catherine Milesová a mám sedemnásť. Po nepríjemných udalostiach sme sa s mojou rodinou rozhodli presťahovať a začať znova. Ale môj nový spolužiak, miestny vyvrheľ a večne problémový jedinec, mi príchod veľmi nespríjemňuje. Vynárajú sa stále nové otázky týkajúce sa tohto čudáka, a ja si nemožem pomôcť. Chcem na ne nájsť odpoveď. A aby toho nebolo málo, udalosti spred mesiaca, na ktoré som tak veľmi chcela zabudnúť, znovu vystrkujú rožky. A celá situácia sa skomplikuje ešte viac, keď sa mi podarí odhaliť nie len čudákovo tajomstvo. Všetko má svoju cenu a zdá sa, že neexistuje žiadne východisko. Ale nemôžem predsa predbiehať, tak všetko pekne od začiatku...

Najlepšie umiestnenie: #1 vo Fantasy.

Angerassa1 Angerassa1 Jul 28
Po dlhom čase ma príbeh typu "chlapec a dievča" udržal dlhšie ako prvú kapitolu . Fakt pekne napísané a hlavne zaujímavo :)
- - May 20
Wow ! Pripomína mi to jednu takú knihu ! Hlavné že neviem akú 😂😂 ale že wow ! Ja som si prečítala asi do stredu a že no toto musim čítať ! :D baví ma to a to je iba prológ :D
vieš naozaj pekne písať :) máš prirodzený spisovateľský talent a vymyslela si si super príbeh. som zvedavá, o čom to bude ďalej ;)
Adelaadis Adelaadis Sep 12
Trochu mi to pripomína twailait ale teším sa na ďalšiu časť
lykantrop14 lykantrop14 Feb 05
Tak toto je dobré! Som šťastná že si sa vyhla tomu klišé - jediné voľné miesto je vedľa neho. A aj Catherine vyzerá sympaticky (teda tak sympaticky ako sa len dá v prvej kapitole). Čo znamená, že ti nemám čo vytknúť ani skritizovať. Zatiaľ.
GraceRania GraceRania Feb 14
Teraz som si prečítala prvú časť, a začínam chápať prečo sa mi ukazuje medzi prvými. Ma vela com. Vote, a je to krásny začiatok. Lenže škoda, že sa mi už nechce čítať.