NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Chodiaci problém

Chodiaci problém

130K Reads 14.3K Votes 75 Part Story
Satan'sWife By SimsiSoo Updated Apr 26

Volám sa Catherine Milesová a mám sedemnásť. Po nepríjemných udalostiach sme sa s mojou rodinou rozhodli presťahovať a začať znova. Ale môj nový spolužiak, miestny vyvrheľ a večne problémový jedinec, mi príchod veľmi nespríjemňuje. Vynárajú sa stále nové otázky týkajúce sa tohto čudáka, a ja si nemožem pomôcť. Chcem na ne nájsť odpoveď. A aby toho nebolo málo, udalosti spred mesiaca, na ktoré som tak veľmi chcela zabudnúť, znovu vystrkujú rožky. A celá situácia sa skomplikuje ešte viac, keď sa mi podarí odhaliť nie len čudákovo tajomstvo. Všetko má svoju cenu a zdá sa, že neexistuje žiadne východisko. Ale nemôžem predsa predbiehať, tak všetko pekne od začiatku...

Najlepšie umiestnenie: #1 vo Fantasy.

xxpepexx xxpepexx Jan 15
Úplne mega - ako vždy ;-) <3 Nemôžem sa dočkať na ďalšiu kapitolu :-) A, prosím, však urobíš z tejto knihy sériu? :-D
Angerassa1 Angerassa1 Jul 28, 2016
Po dlhom čase ma príbeh typu "chlapec a dievča" udržal dlhšie ako prvú kapitolu . Fakt pekne napísané a hlavne zaujímavo :)
- - May 20, 2016
Wow ! Pripomína mi to jednu takú knihu ! Hlavné že neviem akú 😂😂 ale že wow ! Ja som si prečítala asi do stredu a že no toto musim čítať ! :D baví ma to a to je iba prológ :D
NIGHTWISHlove NIGHTWISHlove Jun 24, 2016
vieš naozaj pekne písať :) máš prirodzený spisovateľský talent a vymyslela si si super príbeh. som zvedavá, o čom to bude ďalej ;)
Adelaadis Adelaadis Sep 12, 2016
Trochu mi to pripomína twailait ale teším sa na ďalšiu časť
lykantrop14 lykantrop14 Feb 05, 2016
Tak toto je dobré! Som šťastná že si sa vyhla tomu klišé - jediné voľné miesto je vedľa neho. A aj Catherine vyzerá sympaticky (teda tak sympaticky ako sa len dá v prvej kapitole). Čo znamená, že ti nemám čo vytknúť ani skritizovať. Zatiaľ.