SOKAK KEDİSİ

SOKAK KEDİSİ

431K Reads 18.1K Votes 50 Part Story
K.G.M By KerimeMuslu Updated Oct 14

"Çok güzel seviyorsun... bir insan nasıl bu kadar güzel sevebilir?" -Enis Arıcan

"Beni öptüğünde utanmasam biraz daha öpmesi için yalvaracaktım." -Ayyüce Yalçın

*
 
 Zaman kavramı.

O, ne kadar önemliydi? Dinleyin. Tik, tak, tik, tak. Duyuyor musunuz? Yelkovanın, akrebi takip ettiği her an, zaman çabucak akıyor. Güneş batıyor ve yerini karanlığın hakimiyetine teslim ediyor. Güneş ülkeyi terk ediyor, yapraklar ağaç dallarında ki evlerinden yerlere serpiliyor, yağmur yağıp kaldırımları, siyah bir renge boyarken, küçük bir kara kedi, kendine sığınacak yuva arıyor. Kar yağıyor daha sonra. Sırtında, yırtık pırtık kimsesiz, ısınmaya çalışıyor. Belkide çalıyor, öldürüyor, küfrediyor. İnsanlık hali.

Dünyanın bin bir türlü insanı var. Kötüsü, iyisi, araf da gezeni.

Biz bunlardan sadece biriydik. Belki zengindik belki fakir. Belki cahildik belki sadece aşık. İçi kin tutmuş bir adamın buzlarını eritecek kadar hemde. 


Kerime Gülcan Muslu.

İlk yayımlanma tarihi | 14.06.2015 |
                     

© Tüm hakları saklıdır.

oha bizim bedencinin de adı kerime djdjnd ay neyse bunu neden söylediğimi bilmiyorum 😂
50.bölümden sonra gelen bir adet okur ben tanıtımı okumadım notlarını uyarılarını okudum sadece birrşey kaçırmam değil mi
İlk bölüm ama iliklerime kadar korkuyu hissettim...takdirimi kazandn ilk bölümden..eksik ya da yazım hatası göremedim olsa da önemli dgl sorun etme o kadar:))
KerimeMuslu KerimeMuslu Aug 02
Gök U bilerek öyle yazmadım birkaçı da öyle. Bu bölüm düzenlenip yeni yazılmıştır VA sanırım gözden kaçan küçük ayrıntılar. Ayrıca neden kimse başta yazan notu okumuyor?
gül isminden nefret ederim okuduğum çoğu hikayede kötü sürtük kız rolünde 😝