NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
SENİ YÜREĞİM DEĞİL BEN SEÇTİM!

SENİ YÜREĞİM DEĞİL BEN SEÇTİM!

501K Reads 21.4K Votes 40 Part Story
yasemin By mermarid Completed

TANITIM!
Artık aşka inanmayan ve sadece iş dünyasında göstermelik olması için evlenen bir adam! Kibarlığı ile kızların dikkatini çekse de artık düzenli bir hayat için kendisine eş seçmesi gerekmektedir. Parasının peşinde olan bir çok kadın ve av olmamak için tüm seçeneklerini ortaya döken bir adam. Zengin ama yaralı bir kalbi olan adamın kendisine ilan ile eş seçmesi sonucu bir hayat nasıl değişebilir. Peki ya yeniden kalbini çarptıracak bir kadınla karşılaşırsa nasıl davranmadı gerekir. Vermiş olduğu sözleri yerine getirebilecek mi? 

Genç ve güzel bir kadın. Tek derdi geçmişin hesabını sorabilmek ve tüm prensiplerini hiçe sayarak eş seçmelerine giderse, hem de hiç tarzı olmayacak bir şekilde! Peki yaşadıklarından sonra intikamını alabilecek midir? Ya kocası beklediği gibi biri çıkmayacak olursa? 

Çatışmaların olduğu bir evlilik ve kendi rengini belli etmemeye çalışan bir çift. Sizce nasıl duygularının farkına varacaklardır!

*************

Umarım hikayemi beğenirsiniz. Uzun zaman önce yazılmış bir hikayedir. Öncelikle isimler yabancı olduğu  için okumamazlık etmeyin arkadaşlar çünkü her zaman kısa ve okunması kolay isimler seçmişimdir. Umarım ön yargıyla yaklaşarak hikayemi okumamazlık etmezsiniz... Okunma sayısına göre devam edecek bu hikayenin paylaşımı! 

mermarid (yasemin)

- - Feb 24
Ben de senin hikayelerini seviyorum Kore hayranı biriyim özellikle Seul e bir gün gitmeyi isterim Kore filimlerine de bakmayı seviyorum bu hikayede kendimi kore filiminde gibi hissediyorum başlangıc da güzeldi 👍😊💜
suheda15 suheda15 Oct 17, 2016
ne kadar ılgınc acıkcası neler olacagını merak edıyorum
senbirtanesin05 senbirtanesin05 Apr 04, 2016
Okuyacaktım ama sırf isimler yüzünden okumaktan vazgeçtim. Türkler neyinize yetmiyor.
bayan_tatlii bayan_tatlii Apr 22, 2016
On bölümden oluşan hikayem bitti 😀. Özellikle son bölüm yüreğinize çok dokunacak. 😘 👈
hideawaay hideawaay Sep 05, 2016
İsimler.her nekadarda kafa karıştırıcı olsada cok ilginc bir hikaye! Heyecanla decamini okuyorum😏 emeğine sağlık
Basakgclm Basakgclm Sep 09, 2016
Profilimdeki Kitabıma Göz Atın. YORUM ve GÖRÜŞLERİZİ gerçekten merak ediyorum. Pişman olmayacaksınız.