Aşk Nöbeti(Savaşma Seviş serisi 1)

Aşk Nöbeti(Savaşma Seviş serisi 1)

33.5M Reads 781K Votes 77 Part Story
ayse By askyakarmi Updated May 13, 2016

Kasılmamı hissedince alayla gülümsedi. "Ne o, korktun mu çilli?"

Dudaklarımı sıkıp başımı iki yana salladım. Ona korktuğumu göstermenin hiç alemi yoktu. Dikkatle gözlerime bakan mavileri, aradığı korkuyu bulamayınca öfkeyle koyulaştı. Onu durdurmadığım için bana çok kızgındı.

Birden uzanıp çekti ve ben düşerken yere çarpmamam için elini belimin altına koyarak destekledi. Sonra öfkeyle üstüme çıktı, şınav çeker gibi üzerime uzanarak kollarını yere dayadı. Bir süre yaptığı şeye inanamıyormuş gibi bana baktıktan sonra öfkeyle başını iki yana salladı ve tek elinin üzerinde dururken diğer eliyle bacaklarımı ayırdı.

Gözlerini gözlerimden çekmeden bedenini bana doğru indirdi. Kendini hafifçe itip erkekliğini kadınlığımın girişine yasladı. Hissettiğim kocaman sertlikle nefesimi tuttum. 

Dudaklarını hafifçe dudaklarıma sürttü ve ağzımın içine doğru konuştu. "Seni son kez uyarıyorum. Şu anda bile dur dersen dururum. Ama birazdan çok geç olacak." 

Bakışları dur demem için yalvarıyor gibiydi.

Beni yakan ateşin kavurduğu dudaklarımı yalayarak zorlukla çıkan sesimle konuşmayı başardım.

 "Durma."

 • arzu
 • asker
 • harekat
 • tutku
 • çatışma
https://www.wattpad.com/myworks/124152006-kaybolu%C5%9F 
               
               Rica etsem okur musunuz? Sizin okumanıza ve yorumlarınıza çok ihtiyacım var. Beni kırmazsanız çok sevinirim. Her şey karşılıklı. :)
sairsizsiir sairsizsiir Sep 08
Gerçek yaşanmış hikaye olan Son Aşkım, İlk Yarim adlı kitabıma göz atmalısınız. Hayali kurguların aksine gerçek bir aşk hikâyesi
yzbdreyfus yzbdreyfus Sep 11
yamurmsra: Unutmayın, Hulusi Akar da bir asker, hem de en üst rütbeli... Yazımı iyi okusaydınız "Emanete ihanet" konusunu not düştüğümü görürdünüz.
ays1303 ays1303 Sep 05
Kitabina sahibim ama bazen o kadar alin ve ulas aseriyorum ki kitap elimde degilken aciyorum okuyorum suan tatildeyim ve ayni durumdayim yazar seviliyosun gercekten 💕
Bacaksız dediği kızın bacaklarına bakmaktan da geri durmuyor ama