NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Aşk Nöbeti(Savaşma Seviş serisi 1)

Aşk Nöbeti(Savaşma Seviş serisi 1)

30M Reads 699K Votes 77 Part Story
ayse By askyakarmi Updated May 13, 2016

Kasılmamı hissedince alayla gülümsedi. "Ne o, korktun mu çilli?"

Dudaklarımı sıkıp başımı iki yana salladım. Ona korktuğumu göstermenin hiç alemi yoktu. Dikkatle gözlerime bakan mavileri, aradığı korkuyu bulamayınca öfkeyle koyulaştı. Onu durdurmadığım için bana çok kızgındı.

Birden uzanıp çekti ve ben düşerken yere çarpmamam için elini belimin altına koyarak destekledi. Sonra öfkeyle üstüme çıktı, şınav çeker gibi üzerime uzanarak kollarını yere dayadı. Bir süre yaptığı şeye inanamıyormuş gibi bana baktıktan sonra öfkeyle başını iki yana salladı ve tek elinin üzerinde dururken diğer eliyle bacaklarımı ayırdı.

Gözlerini gözlerimden çekmeden bedenini bana doğru indirdi. Kendini hafifçe itip erkekliğini kadınlığımın girişine yasladı. Hissettiğim kocaman sertlikle nefesimi tuttum.  

Dudaklarını  hafifçe dudaklarıma sürttü ve ağzımın içine doğru konuştu. "Seni son kez uyarıyorum. Şu anda bile dur dersen dururum. Ama birazdan çok geç olacak." 

Bakışları dur demem için yalvarıyor gibiydi.

Beni yakan ateşin kavurduğu dudaklarımı yalayarak zorlukla çıkan sesimle konuşmayı başardım.

 "Durma."

Lütfen benim DENİZ'E TUTSAK adlı kitabıma göz atar mısınız? 😍 😍 😇
Doremon_54 Doremon_54 Apr 16
Arkadaşlar merhaba! Nil adlı 20 yaşındaki kızımızın ailesi ve insanlarla yaşadığı problemleri anlatan "Küçük Kadın"isimli kitabıma bakar mısınız?
Arkadaşlar wattpad e yeni katıldım solumdaki çocuk adlı hikayemi destekler misiniz 🙏
Merhaba "kısa boyluları üzmeyin "başlıklı "Ponçiğim" adlı kitabıma bakarmısınız gerçek aşk hikayemi anlatıyorum.. teşekkürler
KaninSimyacisi KaninSimyacisi 2 days ago
Felsefe ve edebiyatın bir bedende yüz hatlarına sahip olduğu , duygusallığın , gözyaşların hakim olduğu roman yazıyorum ki sizi davet ediyorum : Aşkın Yalnızlığı
BraSezer127 BraSezer127 Mar 26
@askyakarmi supernatural göndermelerin çok güzeldi bayılıyorum o diziye.queer as folkuda izledin mi bir bölümde o dizide ki bir repliğin aynısına benzer bir konuşma vardı yanlış anlama o diziyide çok seviyorum ve dikkatimi çekti