Kız Hacker

Kız Hacker

54K Reads 3.4K Votes 27 Part Story
mylove13blue By mylove13blue Updated Feb 25

18 yaşında üniversiteyi tam bursla tutturmuş ve Bilgisayar Programcılığı okuyan bir kız .Tam bir başarı hikayesi . Bilgisayar kodu onun hayatı olmuş bir halde . Ama onun tek isteği herkese uygun yeni bir site açmak Ve bunu tüm dünyaya göstermek .    Annesi bir süre sonra ölmüş .Ama bu hayali ve bunu yapmak istiyor . Ve birde Türkiyenin önde gelen hackerların dan olmasıydı ama bunu kimse bilmiyordu çünkü bu işi gizli yapıyordu .2 defa twitterı çökertmiş, 3 defa youtube'un kontrolunu ele geçirmişdi ve bunu tek başına yapmışdı. Ve hiçkimse arkasından bunu onun yapıcağı hakkında hiçbir fikri olmamışdı Mark zuckerberg, Bill gates .  Steve johns ...vb. Ama onun tek farkı kız olmasıydı . 
Not: Bu sırada özel hayatına ne olacığını bir tek o biliyor.

neden yabancı birisinin e mailinde türkçe tavşan yazsın ki
CanYilmaz0 CanYilmaz0 Sep 11, 2016
HACKERLIK TÜRÜ KİTAPLARI SEVİYORSANIZ BENİM KİTABIMIDA OKURMUSUNUZ BEĞENİRSENİZ OYLARINIZI BEĞENMEZSENİZ YORUMA EKSİKLERİMİ YAZMANIZI İSTİYORUM ÇOK BİR ŞEY DEĞİL.
kitapkurdum_1 kitapkurdum_1 Nov 27, 2016
Bir şey sorucağım bu harward üni müdüresini aradı ama bu kız california üniversitesi diyor bunu açıklarmısın @mylove13blue hikayede kopukluk oluyor böyle
kitapkurdum_1 kitapkurdum_1 Nov 27, 2016
%55 ne ya bu kız twitterı çökertmiş 2 kere %100 ü hakediyo
benguberfin benguberfin Jun 15, 2016
Merhaba ilk bölüme göre kurgu çok iyi özetlenmiş, ama noktalama işaretlerine dikkat edersen daha da başarılı olursun.
byydelta1 byydelta1 Dec 03, 2015
E posta uzantısı hotmail yerine @harward olmalıydı ama genel olarak güzel