NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Camdan Yumurta

Camdan Yumurta

44K Reads 5.2K Votes 28 Part Story
İlayda Kaya By CrHPossitive Updated Feb 20

10/04/2015
Çok eski zamanlarda, başka bir dünyada ejderhalar, insanlar, elfler ve daha bir sürü esrarengiz canlıyla bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?


Karel, çocukluğunda karşılaştığı o oğlandan sonra ejderhalara merak sarmıştı.Ama tam da bunu bekliyor gibi var olan tek süvari Kral'a savaş açmıştı ve kendisinden yana olmayan herkesi ölümle tehdit ediyordu. Babası bir Albay olan Karel'sa babasının rütbesinden dolayı her an öldürülebilirdi. Karel ve ailesinin tek umudu yeni bir süvarinin ortaya çıkıp Kral'a destek olmasıydı ancak ejderhalar yıllardır yumurtalarından çıkmıyorlardı.


Oğlan çatıdan büyük bir ustalıkla yere atladıktan sonra zarif bir biçimde kızın yanına geri döndü. Kız hala hayranlıkla kendisine bakıyordu. Sonra küçük elini kaldırdı ve gökyüzünü işaret ederek 
"Oraya kadar zıplayabilir misin?" dedi. Oğlan uzun zamandır atmadığı kadar içten bir kahkaha attı. Oğlanın kahkahası kulağa o kadar güzel geliyorduki, küçük kız büyülenmiş gibi sadece oğlana bakabiliyordu.


Tüm hakları saklıdır ©

Hilalklcsln Hilalklcsln Nov 18, 2016
Kurgu güzele benziyor. Bu yüzden cümleler de carpiciymis gibi görünüyor ama daha iyi bir tanıtımın daha çok okuyucuyu çekeceği kanaatindeyim.
boshluktushu boshluktushu Apr 09, 2016
Tamam. Esas kurguya tam gecmesemde hikayeyi begendim. Aksam devamini okuyacagim
kacakxsaturnlu kacakxsaturnlu Jul 08, 2016
Annesi ona carsida elimi birakip vi köpeği kovaladiktan snra kaybolmanin kotu bisiy olduğunu söylemediği için öyle yapmis demek ki zkdhh Kotu anne skdhsbd Ne uzun yazdim😂😂
BerkYaln BerkYaln Nov 17, 2015
unutulmuş Türkiye'nin yeni bölümünü beklemek zor oluyo artık bende diğer kitaplarını okim dedim erkekten güzel yazdığını düşünüyorum
zehra_bozoglan zehra_bozoglan Oct 11, 2015
Ayy. Çok güzel. Dur ben bunu bir okuyum. Yorumlarımı da ona göre yapiyim tamam mı. Ama kitap kapağını sakın değiştirme. Son derece mükemmel:))))