4N1K | 12'DEN ÖNCE

4N1K | 12'DEN ÖNCE

29.1M Reads 1.1M Votes 49 Part Story
Büşra Yılmaz By MishaPM Updated Jul 29, 2016

Yaprak; küçükken, markette annesinden sürpriz yumurta istediği için bulgur reyonuna sıkıştırılıp çimdiklenenler, ilkokul önlüğünün altına eşofman giyip okula gidenler, yeşil silgisini diş izi yapanlar ve kırmızı kapaklı tüm dersler kitabının saman sayfalarını silerken yırtanlar kadar sıradan bir kız çocuğuyken; birlikte büyüdüğü dört çılgın erkek arkadaşı yüzünden akranlarından biraz farklı bir kız haline gelmiştir. 

Dünyası, on iki yıllık dostları, gamzeli kahramanı Ali, tek ideolojisi 3P (pizza, pijama, pislik) üzerine kurulu bir çılgın, Oğuz, sevgilisini kendi vesikalık resminden bile kıskanan demirli, Gökhan ve notları toplamda bile 100'e ulaşamayan çorap fetişisti tatlı çapkın Sinan'dan ibarettir. Kalbi dördüyle tıka basa dolu, hayatı onlarla rengârenk olduğu için aşka ne inancı vardır ne de ihtiyacı...
 
Ama bir gün rutin (!) hayatı, doğum gününde gelen bir paket ile tümden değişir. Paketin içinde, gizemli bir âşıktan gelen, kızımızın asla giymeyeceği türden gösterişli bir elbise ve içinde de bir not vardır.

'İçindeki prensesi öldürmeye çalışsan da, o can çekişerek içinde bir yerde saklanmayı başarıyor. Bu, içindeki prensese hediyem... Her ne kadar içindeki o yaramaz kız çocuğuna da aynı oranda âşık olsam da...'

051damla 051damla Aug 12
ben bu kitabı yeni okumaya başladım filmini daha yeni izledim.gerçekten çok iyi film olmuş başarılarının devamını dilerim.
oldusu oldusu 7 days ago
Arkadaşlar, hikayemi yeni yayınladım göz atar mısınız hoşunuza gideceğini umuyorum❤
Benim arkadaşım Aleyna gibi. Aleyna'da pemveden tiksinir. Genellikle siyah giyinir
CansuEker CansuEker 4 days ago
"Hizmetçinin kızı" adlı kitabima bakin pisman olmayacaksiniz ❤️
Oha gerçekten de doğru. Sen böyle anlatınca çok aptalca geldi. Hatta şu pamuk prensese çok gıcık gittim
vampiregirl346 vampiregirl346 6 days ago
Merhaba "Yüzyılın Aşkı " adlı kitabıma bakarsanız çok sevinirim : )