BUZ (HEDEF SERİSİ 1)

BUZ (HEDEF SERİSİ 1)

77.4K Reads 4.3K Votes 20 Part Story
Buse Kudun By IdiotUnicorn Updated Jul 22

Pencerenin ardından kusursuz görünen ama aslında kendisinin yaşamaktan zevk almadığı hayatını, yüzündeki gülümsemeyle gizleyen Yağmur, ülke çapında meşhur olmuş olan o bloga sonunda bakmaya karar verir.
 Her gün bir tane, sadece bir kez görüp aşık olduğu kızla alakalı gönderiler paylaşan ve üç yüz altmış beşinci gönderide blogunu sileceğini söyleyen gencin ne aşkına ne de o meşhur blogunu sileceğine inanan Yağmur, blogta paylaşılan ilk gönderide kendisinin tam iki yüz kırk altı gün önce, bir kafede gizlice çekmiş fotoğrafıyla karşılaşır.
 İçinde her geçen gün bu genci tanımak ve tüm sırlarının üzerindeki perdeyi kaldırmak isteyen bir tarafın yanı sıra, o gençten koşar adım kaçmasını söyleyen bir taraf da vardı.
 Gencin tutarsız sözleri, rahatsız tavırları ve davranışları Yağmur'u gunden güne rahatsız eder ama Yağmur, gençten kaçmak yerine onun neden bu halde olduğunu bulmaya karar verir.
 Yeterince karmaşık olan hayatına, içinde isimsiz notlar bulunun matruşkaların da katılmasıyla Yağmur, tahmin bile edemeyeceği bir olayın, aklına bile getiremeyeceği gerçeklerin arasında kalır.
 Bütün gerçekler aydınlandığında ise artık kaçmak için çok geç olacak.

 • 365gun
 • aksiyon
 • aşk
 • buz
 • umut
 • wattys2017
 • yağmur
Msylex Msylex May 29
Ama çok tatlılar ben onlardan nasıl nefret edicem sjkekdkwl
Kisi secimleri diger watpad hikayelerine oranla cok daha ozgun. Cok sevdim ozellikle de umut u. 2. Kitapta da yanindayim buse kudun 👍😊💜
Aklıma doruk tekand geldi sinirlerim hopladı yine tövbe tövbe
Ben geldim yazar! 
               Acayip heyecanliyim ve comeback yapmani dört gözle bekliyorum.!
melik0440 melik0440 Jan 01
Yeni yıl geldi . Bak yazar]m ilk bölümüde okumadım yayımla .
               Yeni yılın kutlu olsun 😆😆😆😇😇😇
melik0440 melik0440 Dec 22, 2016
Yeni yıla az kaldı . 😁😁😁😁😁😀😀😀 bölümleri istiyoruz .