Sen Benim Nefesimsin #Raflarda

Sen Benim Nefesimsin #Raflarda

2.8M Reads 98K Votes 66 Part Story
Hilal Sena Can By BirGencKalem Completed

Havuzun dibine değen ayaklarımla yere oturdum. Bir anda beliren iki hayali gölgeye baktım. Burak ve Doğa'ya. Burak simsiyah bir şekilde sarmıştı mavi bedenimi. Yansımamın gözlerinde izlediğim korkuyla ürperdim. Siyah gölge hayali bedenimi tamamen sardı ve maviyi adeta yutup kendine kattı. Ne mavi ne de siyahtı oluşan kalıntı. Siyahın mavi tonuydu. Belkide en mavi tonu. Burak'ın gözlerinin rengiydi hızla bana doğru gelen renk. Dosdoğru kalbime çarptı. O an tamamen kanaat getirdim. 

Ölüm, bizim ulaşabileceğimiz tek zaferdi. Onun karanlığında yaşayamayacak kadar umut doluydum ben. Hayattım. Doğa'ydım. Maviydim. Yeniden doğmak için önce ölmeliydim. Bedenimi vahşice saran suyun o hoş tınısı ve ölen umutlarımın acı haykırışları kaybolurken can yakan bir sessizlik kapladı benliğimi. 

Gözlerim kapandı. 

Nefesim kesildi. 
  
Sustum...

*****

♡Başlangıç: 20.06. 2015 ♡

RamazanBulbul RamazanBulbul Dec 11, 2016
Guzel ve edebi bir eser tebrik ederim bizde gercek bir hikaye yaziyoruz insallah hayirli olur bakalim..
onbesmayis onbesmayis Sep 02, 2016
Harika bi hikayeydi yüreğine eline sağlık inşallah daha güzel hikayeler yazarsin ve bizle paylasirsin kendine dikkat et iyi aksamlar
- - Dec 22, 2016
Oyunculardan en sevdiğim oyuncu serkan çay oğlu burdan ona selam gönderiyorum💋💋💋💋👍👍👍👌👌👌 ✋✌:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) B-) B-) B-) B-)
tlygzn tlygzn Jan 09
Yaa çok beğendim ilk bölümünü grckten müthiş 😊😊😊
damla_oner damla_oner Dec 16, 2016
Güzel bir bölüm olmuş ilk okumadan beyendim başarılar <3<3
maha4242 maha4242 Dec 12, 2016
Kitap olcaği ićin bölümler kaldirilmiş ve  sadece 2 bölüm var