NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
(RAFLARDA) BAŞ BELASI

(RAFLARDA) BAŞ BELASI

1.3M Reads 55.5K Votes 62 Part Story
Civan Dağdelen By mrsmother_ Completed

Dilimde tanıdık bir şiir, kahverengi ahu gözlerini görüyordum tam da karşımda. Güzel beyaz yüzü gülüşüne eşlik ederken heyecanlı hali yüzümü güldürüyordu. 
Yüreğimin sessizliği bir çift ahu gözle tatlı bir ezgiye dönüşmüştü. Karanlıktım yokluğunda, dalları kırılmış soluk bir ağaç gibi soğuk. Korkuyordum dünyadan, gerçeklerden, çocukların masum bakışlarından, akan her haklı gözyaşından.Yüzleşmekten korkuyordum bu dünyada yaratılmış her insandan. Utanıyordum beni yaratan Rabbimden.
Bir kadın geldi kahverengi gözlerinden şefkat olan. Bakışlarında merhamet ve haya. Yüzünde masumiyetin güzelliğe bürünmüş hali vardı. Kalbi dünyayı karşısına alır gibi atıyordu. Elimi tuttuğunda dünyamı aydınlattı. 
O gün bana gülümsediğinde ellerimden günahlar döküldü. Yüreğime çöken karanlık aydınlandı. "Biz Rabbimizin ayetleriyle örtündük." dediğin de bir adım daha atmıştım  Rabbime sözleriyle. Dudaklarından dökülen her söz kalbimde hayat buldu. Ah Aslım  Kerem gibi yaktın beni.

girl2001_06 girl2001_06 Jul 24, 2016
Profilimdeki Bir Ömür Sev Beni adlı kitabıma bakarsanız sevinirim. Kitabım da, tesettürlü bir kızın yaşantısından ve aşkından bahsediliyor. Beğeneceğinizi umuyorum. Teşekkürler.
Benbilmem43 Benbilmem43 Sep 04, 2016
Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " Helal Sevda'dan Güzeli mi var?  Yazarı: null http://my.w.tt/UiNb/VJUIfMYfow
VildanCanIk VildanCanIk Oct 08, 2016
Bende yeni yasdim ama daha kimse okuyamiomus tamamlandi dior ama ilk gundenmi acaba yasimi yayinlamior 10 yayinlamistir dior .
irem_can2 irem_can2 Sep 27, 2016
Ben iru lutfn yazmayin hulya ablam kiziyor cunku okular basladi ve herkes ken di okuluna gitsin canlarim .
Benbilmem43 Benbilmem43 Aug 28, 2016
Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " AŞK-I İLAHİ   Yazarı: null http://my.w.tt/UiNb/9rZTazoPcw