3E: AŞK-I DÖNENCE

3E: AŞK-I DÖNENCE

1.6M Reads 70.3K Votes 87 Part Story
Nurdan By NurdanKeles Completed

Hayat tarzları farklı bu üç seksi kardeşin dünyasına girmeye hazır mısın?
  
 Kalbinde derin bir yara taşıyan Erdem, bunu kimseye yansıtmaksızın, tüm ciddiyetiyle diğer iki kardeşinden çok farklıdır. Ve yarasını saracak kadından da bihaberdir.
  
 Hayatı ciddiye almadan yaşamayı seven Emre'yse, eğlenceli mizacını kadınlar üzerinde kullanıp onları kölesi yapmakta, diğer iki kardeşinden kesinlikle farklıdır. Ne var ki yakın zamanda tek bir kadının kölesi olacağından habersizdir.
  
 Yer altı dövüşlerinin kralı olmak için kimsenin gözünün yaşına bakmayan Efe ise, hayatında kızlara yer vermemeye yemin etmiş gibi sadece asiliğiyle yaşamanı sürdürürken, diğer iki kardeşinden fazlaca farklıdır. Ancak onun da, asiliğini yerle bir edecek kızdan henüz haberi yoktur.
  
 Onlar birbirinden farklı yakışıklı üç erkek kardeş! Fazla ciddi, fazla eğlenceli ve kesinlikle fazla asiler. Kadınların kalplerini tek bir bakışlarıyla fethetmeye her daim muktedirler.
 
 Bu Nurdan Keleş ve Sezgi Salman'ın ortak hikayedir.

Alt alta 2 satirda '' olsa da '' , '' olsa da kullanamazsin .
VldnKat VldnKat Oct 03
Buna başlayalım bakalım :) bu ne gizem mükemmeldi tüm bölümlere oy verdim fakat yorum az yaptım bunda bol bol yorumda yapacağım :)
Yan yana -di li gecmis zaman   -mis li gecmis zaman vd genis zaman , nasil olabiliyor . Oluyorsa biz de yapalim.
bekertr bekertr Sep 19
Tarihteki gerçek olayların kurgu hikayelerini resimli anlatımlarla okumak isterseniz, sayfamda sizi bekliyor olacaklar. https://www.wattpad.com/user/bekertr
VldnKat VldnKat Oct 03
E yani isnxshhx osmanlı 'yı kimin cokerttigini düşünüyorsunuz? Jsjsjsjj
3 kisi karakter olarak nasil birbirinin ziddi olabilir ? Oraya ancak karakter olarak birbirine hic benzemeyen yazabilirsin,