NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Mavi Kulübeli Çocuk (Bilimkurgu Kulübü Üçlemesi - 1)

Mavi Kulübeli Çocuk (Bilimkurgu Kulübü Üçlemesi - 1)

185K Reads 12.3K Votes 17 Part Story
Another Lady By mcflyb Completed

Dikkat çekici dış görünüşü ve tarifsiz havasıyla okulda belirli bir üne sahip olan Taha, ondan aşağı kalır yanı olmayan kız arkadaşından ayrılmaya karar verdiğinde başına nasıl bir bela aldığını bilmiyordu. Yasemin'in birazcık bağırıp çağıracağı kesindi; ama kafeteryada rezillik çıkarmak ve onu bütün okulun önünde rezil etmek? Hayır, bu kadarını asla tahmin edemezdi. 
  
Yasemin'den sonra egosuna ve ününe sağlam bir darbe almış, yetmemiş üstüne bir de arkadaş dediği hainlerin oyununa gelmişti. Ne olduğunu anlayamadan kendini saçma sapan bir iddianın ve okuldaki açık arayla en 'tuhaf' kızın hayatının içinde bulur. Fakat kısa süre içinde ambalajın her şey demek olmadığını öğrenecektir. Bazı şeyleri gerçekten görebilmek için ambalajların ve etiketlerin altındakini ya da belki ötesindekini görmek gerekir. 
  
Peki ya Taha, Bayan Uzaylı adını taktığı kızı ilk kez ambalajı -o garip uydu başlığıyla uzaylı tişörtleri- ve etiketi olmadan görmeyi başarırsa? Ve gördükleri hoşuna giderse? 
  
  *Önemli Not*: Bu hikaye, üç kısa hikayeden oluşmasını planladığım Bilim-kurgu Kulübü Üçlemesi'nin ilk hikayesidir. Dolayısıyla bu bir kısa hikayedir. Karakterlerin çoğu bir okulun Bilim-kurgu Kulübüne üye olan gençlerdir. Hikayelerin hiçbiri fantastik ve bilim-kurgu türünde değil; ama merkezde Bilim-kurgu Kulübü olduğu için bu alanda bol bol referans vermeyi planlıyorum. Bu hikayede daha çok Doktor Who göndermeleri olacak. Umarım seversiniz.

2adetekmek 2adetekmek May 07
Önümüzdeki bir ayın şeker ve yağ ihtiyacını şimdiden karşılamış bulunmaktayım resmen
Dünyaya 1 kez gelicez tadını çıkarmalıyız değil mi aç kalmak nedir ya yiyebildiğin kadar yemelisin bence sağlık sınırlarını aşmadan tabii
Erkekler de zayıf olsun, güzel olsun vb diye bir sürü kriter ortaya koyuyor. Sonra vay efendim şu beni gıcık ediyor bu beni gıcık ediyor.
Yarım günde bir aylık şeker ve yağ ihtiyacımı karşılamış oluyorum Yasemin'e göre. Bu ne lan böyle?
SoneExo7 SoneExo7 Dec 31, 2016
Bu kızla ben olsam, bn bile ayrılırmışim yaa. Çok... Diğerleriyl aynı. Hiçbir numarası yok gibi... neyse hayırlısı
dilarayk dilarayk Jan 17
Abi doctor who ya benziyo mu çünkü kapağında tardis var