TÖRE | Sevdazede /SENİ KALBİME SAKLADIM/ *DÜZENLENİYOR*

TÖRE | Sevdazede /SENİ KALBİME SAKLADIM/ *DÜZENLENİYOR*

671K Reads 32.2K Votes 37 Part Story
Elif Yağmur Urfalıoğlu By sahmeran_ Updated 10 hours ago

"Sonuçta sen beni istemiyorsun ve ben..."
"Yani sen beni istiyorsun ve sorun benim seni isteyip istememem mi?" dediğinde cevap verememiştim. Bunu nereden çıkardığını sormak istedim ama bunca zaman o beni istemiyor, ben de beni istemeyen biriyle beraber olmak istiyorum diyen biriydim. Ben Sercan'la evlenmek istiyor muyum? diye hiç sormamıştım kendime. Sorsam bile beynimin hata vereceğine eminim. Onu tanımıyorum, sadece kardeşinin anlattıklarından ve şu bir ayda gördüklerimden ibaretti o ve... aşk. Ben aşkı istiyordum. Kalbimde o çarpıntıyı duymak, karnımın içinde kelebeklerin uçuşmasını istiyordum. Sercan'a dönüp baktığımda ise hissettiğim mide ağrısı, heyecan ve yüz kızarıklığı Bir el kalbimi sıkıyor gibiydi. Bunların çoğu aşk romanlarını anlatılmayan hislerdi. Ben ondan korkuyordum sadece. Benden hala sorusuna cevap bekliyordu.
"Bilmiyorum. Senin için çok saçma olabilir ama..." bakışlarımı cama çevirdim. " Ben aşk istiyorum. Hani şu romanlarda olanlardan. Sen de kitap okuyorsun, anlıyorsundur."
"Kalp çarpıntısı, kelebekler, böcekler gibi saçmalıklar mı?" diye sordu hafif alaylı bir ses tonuyla. Benimle mi dalga geçiyordu yoksa kitaplarda klişeleşmiş hislerle mi emin değildim?
"Benimle dalga geçebilirsin." dedim. Sonuçta aşk romanı okusa bile erkekti. Hangi erkek aşkı isterdi ki? -Kitaplardakiler hariç çünkü onlar kusursuz aşık heriflerdi- Son düşündüğüm şeyi sesli söylediğimi fark etmemiştim.
"Peki ya ben senden aşk istersem?"
"Aşk isteyemezsin. Aşık olursun." Aşk istediğimi söylüyordum ama aşkın istemekle gelmeyeceğini biliyordum. Sercan'a dönüp baktığımda kendimle çeliştiğimi fark ettiğimde dudaklarında hafif bir çarpık gülüş oluştu. Güldüğünde genç duruyordu. Ve daha yakışıklı... Derin bir nefes aldım ve arkama yaslandım. İnce dudaklarındaki çarpıklık dakikalar sonra silindi.
"Pekala, cümlemi değiştiriyorum." de

Tamam belki biraz hoş olmayan bir durum olmuş ılabilir ama yanlış anlaşılmaları hiç mi düşünmüyor bu kadın ya
ypuoyy ypuoyy Mar 24
Sanırım sercanın evlenceği kızdı. Ona üzüldüm. Havin e de üzüldüm. Bir de kürtçe konuşuyorlar ya... Bu lehçe, lazca gibi mesela kullanıldığı için mutlu oldum ben İzmir liyim ayrım yok ırkçılık yok
ervayigit ervayigit Oct 02, 2016
Anlamadan hemende agla ne çabukta aglaya biliyor her hikayedede aynımolay
Esmaaklnc_ Esmaaklnc_ May 29, 2016
İlk bölüm için gerçekten güzel olmuş. Kurgu da güzel. Sıkılmadan okunacak türden. Ellerine sağlık.
Gareaci Gareaci Jun 01, 2016
Aşiretin kızı sanki namus için evlendirmeler falan. Oğlumun namusunu kirlettin evleneceksiniz mi diyorlar şimdi 😃
- - Jan 19
Olaylar sanki hızlı gelişmiş. İkinci bölüme geçiyorum.