RENKLİ RÜYALAR-KUSURSUZ

RENKLİ RÜYALAR-KUSURSUZ

228K Reads 7.2K Votes 47 Part Story
casablanca94 By casablanca94 Updated Feb 28, 2017

Serinin 3.HİKAYESİ: (FİNAL YAPILDI)
TUĞÇE,Nil'in kız kardeşidir ve iki sene önce annelerini kaybettikleri için onu Mert'le bırakıp babasının yanına Amerika'ya döner.Ancak aradan iki yıl geçer ve Tuğçe babasının ısrarıyla Türkiye'ye geri döner.Eğitiminin devamını da burada alacak olan Tuğçe,Nil'in evlenmesi sonucu evde tek başına kalır ve babasının istediği gibi kendi ayakları üzerinde duracaktır. Ancak hayat o kadar kolay değildir. Üstelik iki sene önce hiç anlaşamadığınızı düşündüğünüz yakışıklı bir fotoğrafçıyla yeniden karşı karşıya gelecekseniz.. 
Tuğçe'nin hayatındaki en büyük imtihanı olan Kaan,Tuğçe'ye farkında olmadan ve zamanla olarak neler yapacaktır? Peki ya Tuğçe,inkar etse dahi hoşlandığı adamın ilgisini kendi üzerine çekebilecek midir yoksa ona uzaktan bakmaya devam mı edecektir? 
Ve kader ağlarını onlar için iyi mi örecektir yoksa her şeyden önce çok zor bir imtihan mı yaşayacaklardır? 

** Bu hikaye de de Nil'in kız kardeşi Tuğçe sizlerle.Yine romantizm,komedi,tutku ve dram var. Keyifli okumalar kusursuzlar! :)
**
"Dokunma bana!" 
Hassas noktalarımı,içimde yaşadığım duygu karmaşasını adı gibi biliyordu. Biliyor ve bunu benim üzerimde kullanmaktan çekinmiyordu. Ama yeterdi artık! Bu işe,bir son vermeliydim. Üzülen,ezilen,kırılan taraf kişiliğimin tam aksi bu yönleri yaşayan taraf bendim. Her şeyi geçtim acı çeken taraf bendim bu adı konmamış arkadaşlıkta. Ama bu durum değişecekti. Değişecek ve de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. 
İçimdeki öfke hala daha soğumamış hala daha alev alevken ondan aldığım güçle,acımasız halimle baktım o mavi gözlere. Yorgun,hüzünle kavrulmuş maviler. Benim olmasını istediğim ama kendimi üzmekten öteye gidemediğim mavilere son bir kez baktım ve dilimden çıkan zehirli kelimeleri döktüm acımasızca.

"Hayatımda başıma gelen en kötü şey sensin.."

  • aşk
  • tehlike
  • zorluklararağmenkalıcıbiraşk
buketburkay buketburkay Dec 23, 2016
Kaaan  mıknatıs gibi Tuğçe ye çekiliyor.Hayırlar olsun. :)))
Sinemsakt Sinemsakt Nov 08, 2014
Kapakta kullanılmasını istediğiniz resmi atarsanız renklendirme ve psd konusunda yardımcı olabilirim. :)
casablanca94 casablanca94 Nov 06, 2014
@remZeynepKoyiit :) teşekkür ederim :) sen yazmadan ben yazayım dedim,yeni bölümü haftasonuna yetiştirmeye çalışacağım. :)
casablanca94 casablanca94 Nov 04, 2014
@Ruzgar01 Teşekkür ederim canım :) vizelerimden dolayı geç gelecek ama haftasonuna bölüm yazmak istiyorum :)
Ruzgar01 Ruzgar01 Nov 04, 2014
Hayırlı ugurlu olsun yeni kitabın . Dört gözle yeni bolumlerini bekliyorum
hanmavi hanmavi Nov 03, 2014
Ben daha ilk kitaptayım ama sen üçüncüyü çıkarmışsın. okumadım spoiler olmasın diye bölümü tabiki :D ama çok merak ediyorum. bir an önce okuyacam :)