Aşka Tek Adım

Aşka Tek Adım

78.2K Reads 5.1K Votes 45 Part Story
Aleynacelik5 By MissAng5 Updated Jan 09

Kaya holdinginin sahibinin kızı Melisa Kaya. Aile kuralları ve babasının ortak şirketlerinden olan Demiaray Holdinginin sahibinin oğlu Mert Demiray ile evlendirilmeyi reddetmesi üzerine Kaya holdingi tarafından reddedilir. Reddedilmesi üzerine ailesi yani kaya holdingi tarafından bütün paraları, kredi kartları, arabaları elinden alınır ve başka bir şehre gönderilir. Gönderildiği şehirde elinden herşeyi alınmıştır. Part-time işlerine girer ve çoğundan atılır. En son tek bir çaresi kalır o da lüks ve büyük bir lokantada garsonluktur.
  
   Her şey o gece başlar. Türkiyenin en büyük şirketlerinden olan Atahan holdinginin yurt dışından gelen iş adamlarıyla yaptıkları toplantıda Melisa'nın kahveyi Çınar Atahan'ın üzerine dökmesiyle olay başlar.
...
''Laf ağızdan bir kez çıkar güzelim. '' dediği an ben bitmiştim yok olmuştum.

''Beni gerçekten güzel mi buluyorsun?'' Masum bir ifadeyle sorduğum soruya tek kaşını kaldırıp, gözlerini devirerek cevap vermişti.

''Hayır!''
Aklımdaki soruların aksi bir cevap almadığım için kendimi tebrik ediyor, karşımdaki Çınar odununu da bu düşüncenin aksini söylemediği için alkışlıyorum.

No comments listed yet.