Seni Kendime Sakladım

Seni Kendime Sakladım

287K Reads 15.8K Votes 47 Part Story
kimliksiz383 By kimliksiz383 Updated Dec 01, 2016

Birbirlerinden haberdar olmayanlarla doludur hayat.Herkes kendi acısını daha fazla görür, gözünde her zaman onu büyütür.Ama bilmeyiz hiç birimiz bizden daha kötülerinin varlığını.Şükür etmek zor gelir isyana başvururuz.İnsan oğlu işte bu yüzden bir avuç nankör,bir tutamda bencildir.

Aden;dört harfin bir araya getirerek oluşturduğu bir isim.Alkol bağımlısı bir anne onu terk edip yalnızlığıyla bırakan bir baba.Yalnızlığın dört harfi kız.Tek derdi okulunu okuyup üzerine para kazanmak.Mutlu bir hayatta istemiyor evrenden.Sadece huzur ve güven.Bunları duyumsamak istiyor küçük kız kalbi.Babanın kızlarına aşıladığı kahramanlık duygusundaki güveni,anneye sarılırken burna gelen o huzurlu kokuyu arzuluyor.Ama ona bunlar ne verebilecek bir annesi nede kılıcına kuşanmış bir babası var.Hayatta olsa bile bu iki birey bunları aşılamaktan oldukça yoksun.

Uraz;dört harfin birleşiminden oluşan ismin anlamı şans.Ama hayatı hiçte şansın güzelliğini taşımayacak gibi.Sevgisini göstermeyen soğuk nevale.Hayat felsefesi;Bir gün ölmek için,her gün yaşıyoruz.Hayata boş bakan bir insan.

Yollar her insanla kolay kolay kesişmez.Bunu yapan kaderdir.Sancılı oyunlar yapar bize hayata karşı.Aden ve Uraz'ın karşılaşmasında da onun parmağı vardır.Önce tatlı tatlı oynar onlarla.Sonra beklenmedik bir hamle ile birleştirir birbirlerinin hayatını.'Kaderin cilvesi işte' der geçeriz çoğu zaman.Bu seferde öyle oldu sanırım...


"Gitmene hiçbir zaman izin vermem Aden.Çünkü ben seni kendime sakladım."

 • asistan
 • aşk
 • güven
 • huzur
 • patron
 • sevgi
 • wattromantik
 • wattsy2017
 • zıtlaşma
TCTezcanetin TCTezcanetin Jun 22, 2016
İlk bölümü beğendim ve okumaya devam edeceğim, elinize yüreğinize sağlık😀
sofie1995 sofie1995 Aug 21, 2016
Ben dumanga yı nerden hatırlıyorum , dumankulubunde miydin sen yoksa dumanforever da mıydın ??
NehirHp NehirHp Jan 24, 2017
Ya ben bu işi yapamazdım. Balık hafızalıyım ben. Söylediği anda en önemli bilgileri unutuyorum.
turkuaz1990 turkuaz1990 May 10, 2016
Harika valla cok beğendim ayrıca Uraz a ayri bi tavimmm ahhh tapilasi gözleri
coolforthesmmr coolforthesmmr Jul 27, 2016
Oha kızın adı Aden. Biricik takım kaptanımız. Yerim onuğğ
EsraSezginn EsraSezginn Jun 26, 2015
Gayet güzel. Uzun bir bölümdü. Demek ki önem veriyorsun. Çok küçük hatalar dışında iyiydi; Sude, Mina ve Sevda -adları sanırım böyleydi- 
               Böyle şekilde telaffuz edersen daha hoş olur :)